Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zalety kominków elektrycznych

2019-09-17
Zalety kominków elektrycznych Zalety kominków elektrycznych

Kolekcja kominków elektrycznych

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu – trzeba usuwać popiół, magazynować opał i czyścić komin. Również w przypadku instalowania kominka gazowego, należy pamiętać o ograniczeniach narzucanych przez przewód kominowy oraz łącze gazowe. Stąd też tak wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych.


Komfort którego oczekujesz

Kominki elektryczne są rozwiązaniem komfortowym i prostym w obsłudze. Jako, że nie wymagają odprowadzenia spalin, podłączenia do komina, ani specjalnego systemu wentylacji, sprawdzą się nawet tam, gdzie instalowanie kominka tradycyjnego nie wchodzi w grę, np. w mieszkaniu w blokach. Co więcej, elektryczne kominki nie brudzą pomieszczeń sadzą, czy popiołem i nie trzeba ich czyścić. Nie wydzielają również spalin, ani nie parzą, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Warto dodać, że kominki elektryczne nie wymagają także skomplikowanego montażu - wystarczy ustawić je w dowolnie wybranym miejscu i podłączyć do gniazda elektrycznego, by natychmiast móc cieszyć się widokiem płonącego ognia.


Relaks na który Cię stać

Co istotne kominki elektryczne są rozwiązaniem niedrogim w eksploatacji. Sam efekt płomienia pobiera już od kilku Wat energii elektrycznej, a koszt użytkowania kominka bez uruchomionej funkcji grzewczej to nawet 1 grosz na godzinę. Dzięki temu możemy cieszyć się blaskiem płomieni bez konieczności zaprzątania sobie myśli kwestiami finansowymi – teraz już nic nie zakłóci naszego relaksu.


Różnorodność i styl

Żaden inny producent nie oferuje takiego wyboru kominków elektrycznych. W zależności od upodobań klienta oferowana jest gama kominków, która odpowiada każdemu wnętrzu i stylowi – od nowoczesnego po klasyczny.

pixel
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019

Polecane

Dimplex Bellini ECO LED z efektem Optiflame - czarny

Dimplex Bellini ECO LED z efektem Optiflame - czarny

1 785,00 zł brutto1 249,00 zł brutto
Dimplex Stockbridge wkład Dimplex z efektem Opti-myst

Dimplex Stockbridge wkład Dimplex z efektem Opti-myst

4 930,00 zł brutto3 990,00 zł brutto
Dimplex Verdi wkład Dimplex z efektem Opti-Myst

Dimplex Verdi wkład Dimplex z efektem Opti-Myst

7 620,00 zł brutto6 490,00 zł brutto
Dimplex Toluca Deluxe z efektem Optiflame

Dimplex Toluca Deluxe z efektem Optiflame

1 560,00 zł brutto899,00 zł brutto
Dimplex Grand Rogue z efektem Optimyst

Dimplex Grand Rogue z efektem Optimyst

4 925,00 zł brutto3 990,00 zł brutto
Dimplex Vivente Plus 75 z efektem Optiflame LED

Dimplex Vivente Plus 75 z efektem Optiflame LED

8 750,00 zł brutto6 990,00 zł brutto