Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kable grzewcze

Kabel grzewczy – poznaj jego rodzaje i możliwości!

Przewody grzewcze to innowacyjne rozwiązania, które ochronią Twoje rynny, zawory czy rurociągi przed zamarzaniem. Zapobiegają również oblodzeniu na podjazdach czy schodach. Zastosujesz je zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w tych użyteczności publicznej oraz w przemyśle. W naszym sklepie znajdziesz kable grzewcze stałooporowe i samoregulujące. Te pierwsze doprowadzają ciepło na całej długości, a przez to są idealne do montażu w pomieszczeniach o stałej temperaturze np. w łazience lub kuchni.

Emultimax znajdziesz też kabel grzewczy samoregulujący i stałooporowy z ochroną UV. Technologia tych przewodów pozwala im dopasowywać moc działania do temperatury otoczenia. To dzięki temu ten przewód grzewczy idealnie sprawdzi się na zewnątrz – na dachach, w rynnach, instalacji wodociągowej itp. 

Kabel grzewczy z termostatem – sposób na precyzyjne sterowanie temperaturą

Lubisz precyzje? Cenisz perfekcje? Przewód grzewczy z termostatem jest tym, w który powinieneś zainwestować. Jakie korzyści Ci to przyniesie? Termostat pomoże uniknąć marnowania energii elektrycznej dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad temperaturą w swoim domu, zaoszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną, zapewnisz sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo oraz zwiększysz swój komfort i wygodę. Precyzyjne sterowanie temperaturą ułatwi także wiele procesów zarówno w instalacjach przemysłowych jak i w gospodarstwach domowych.

Elektryczne kable grzewcze – przewód, który nie sprawia problemów

Kabel grzewczy z regulatorem temperatury to rozwiązanie, które nie sprawi Ci problemów. Prosty w instalacji, może być układany na różnych powierzchniach. Termostat, podłączany jest do przewodu grzejnego i może być umieszczony w dowolnym i dogodnym miejscu np. na ścianie. Elektryczne kable grzewcze zaraz po montażu są gotowe do działania. Potrzebujesz innego rozwiązania - sprawdź kable grzewcze z termostatem. W nich termostat jest częścią przewodu, który mocuje się np. na rurze i to on automatycznie reguluje działania kabla. Masz więcej pytań o ich funkcjonowanie? Specjaliści Emultimax służą radą i pomocą.

pixel