Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kominki elektryczne ścienne

Elektryczne kominki ścienne – dekoracja każdego wnętrza

Kominek elektryczny w ścianie przepięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Zaprosić możesz go do salonu, jadalni, domowego biura. Dzięki temu, że nie znajdziesz w nim otwartego ognia i gorącego paleniska kominek elektryczny na ścianę sprawdzi się także w pokoju dziecka czy pomieszczeniach komercyjnych. Bez względu na to, gdzie zawiśnie, wprowadzi do wnętrza estetykę i nowoczesny design.

Dzięki możliwości zamontowania urządzeń na ścianie, kominki elektryczne ścienne pozwalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu i jednocześnie dają wiele ciekawych możliwości aranżacji.

Zbuduj klimat we wnętrzu z kominkiem elektrycznym

Kominki elektryczne na ścianę pozwolą na stworzenie ciepłego i przytulnego klimatu w Twoim domu bez konieczności dostarczania drewna, używania podpałki oraz wymiatania sadzy i popiołu. Ich działanie opiera się na wyświetlaniu ognia imitowanego przez diody LED. W naszym sklepie dostępne są zarówno urządzenia naśladujące naturalne płomienie, jak i wyposażone w różne efekty świetlne.

Nowoczesne kominki elektryczne ścienne, które dekorują i ogrzewają

Nowoczesne kominki elektryczne ścienne pełnić mogą zarówno funkcję dekoracyjną, jak i grzewczą – mogą też łączyć obie funkcjonalności.

Potrzebujesz nowych filtrów? Te akcesoria do klimatyzatorów przenośnych również znajdziesz w Emultimax. Przygotowaliśmy m.in. wysokiej jakości filtry HEPA, które pozwolą na szybkie i skuteczne usunięcie zanieczyszczeń z powietrza.

Modele na prąd doskonale zastąpią te tradycyjne. Co więcej, mogą być zamontowane wszędzie tam, gdzie te drugie się nie sprawdzają. Elektryczne kominki ścienne nie wymagają wentylacji oraz przewodu kominowego, aby działały, wystarczy włączyć je do prądu. Wyposażone w funkcję grzewczą mają natomiast możliwość podgrzewania powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu gwarantują domownikom komfort cieplny i stanowią wsparcie dla tradycyjnych kaloryferów czy ogrzewania podłogowego. Wygodę ich użytkowania zapewnią Ci takie funkcje jak możliwości regulacji temperatury, programowalny czas pracy oraz zdalne sterowanie.

Bezpieczne kominki elektryczne na ścianę

Elektryczne kominki na ścianę to oferta dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalność, styl oraz bezpieczeństwo. Urządzenia na prąd są łatwe w montażu i codziennej obsłudze. Ponadto posiadają funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne wyłączanie lub zabezpieczenia przed przegrzaniem.

pixel