Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury do każdego typu ogrzewania

Emultimax znajdziesz elektroniczny regulator temperatury, który będzie kompatybilny z każdym systemem ogrzewania. Nasze urządzenie połączyć możesz z tradycyjnym grzejnikiem, ogrzewaniem podłogowym, kotłami gazowymi, olejowymi, pompami ciepła, kotłami na paliwa stałe.

Jeśli szukasz regulatora temperatury pasującego do ogrzewania konwencjonalnego, możemy zaproponować Ci ten ze wbudowanym czujnikiem odpowiedzialnym za monitorowanie temperatury w pomieszczeniu i dostosowaniu jej do aktualnych warunków. W przypadku ogrzewania podłogowego polecamy natomiast modele z czujnikiem temperatury podłogi.

Czy konwencjonalne pokrętła wystarczą?

Choć może Ci się wydawać, że konwencjonalne pokrętła do regulacji temperatury wystarczą, to korzystanie z termostatu niesie za sobą szereg korzyści. Sterownik temperatury pozwoli Ci na utrzymanie tej żądanej łatwo i praktycznie bezobsługowo. Właściwie ustawiony regulator zadba o to, aby była ona zgodna z ustawieniami ręcznymi lub zaprogramowaniem dobowym. Potrzebujesz większej precyzji? W naszym sklepie czeka na Ciebie elektroniczny regulator temperatury z czujnikiem pogodowym. Z jego pomocą dostosujesz warunki panujące w salonie czy sypialni do tych zewnętrznych, a wszystko to zmniejszając koszty ogrzewania.

Musisz bowiem wiedzieć, że termostat regulator temperatury będzie się aktywował tylko wtedy, gdy pojawi się zapotrzebowanie na podgrzewanie wody w instalacji centralnego ogrzewania.

Bezprzewodowy regulator temperatury – steruj zdalnie domowym ciepłem

Bezprzewodowy regulator temperatury to dobry wybór do każdego domu. Możesz go zamontować bez kłucia i zaawansowanych prac na ścianie albo wybrać model wolnostojący. I jednym, i drugim łatwo możesz sterować zdalnie z pomocą aplikacji mobilnej. Korzystanie z regulatora ułatwi ekran ciekłokrystaliczny, w który wyposażony jest każdy elektroniczny regulator temperatury z naszej oferty. Estetyczny wygląd sprawi natomiast, że regulator nie będzie rzucał się w oczy i przyćmiewał aranżacji.

pixel