Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki łazienkowe

Poznaj nasze grzejniki łazienkowe

Emultimax grzejniki łazienkowe to szeroka kategoria produktów. Znajdziesz u nas zarówno energooszczędne modele elektryczne, jak i grzejniki wodne. W naszej ofercie pojawiają się najpopularniejsze grzejniki i zawory do łazienek, czyli grzejniki w formie drabinki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadające unijne certyfikaty i atesty są odporne na niekorzystne warunki panujące w łazience. Nie straszna jest im wilgoć, zachlapania wodą.

Nasze produkty charakteryzują się różną mocą grzewczą oraz możliwością podłączenia grzałki. W zależności od tego, jaki typ podłączenia wybierzesz, w Emultimax zamówisz grzejniki do każdej łazienki z podłączeniem wody dolnym- środkowym, dolnym - bocznym, krzyżowym.

Elektryczny grzejnik łazienkowy – wprowadź funkcjonalność i estetykę do wnętrza

Drabinkowy elektryczny grzejnik łazienkowy to wygoda i ergonomiczność. Dzięki niemu zapomnisz o wilgotnych ręcznikach po kąpieli, wysuszysz pranie oraz ogrzejesz pomieszczenie.

W Emultimax znajdziesz modele praktyczne i estetyczne. Nasze nowoczesne kaloryfery łazienkowe pochwalić mogą się ciekawymi formami i zaskakującymi kolorami. Dla miłośników klasyki przygotowaliśmy tradycyjny elektryczny grzejnik łazienkowy biały, fani surowych i nowoczesnych aranżacji odnajdą u nas grzejnik łazienkowy elektryczny czarny oraz o kwadratowych żeberkach, a łazienek glamour eleganckie złote kaloryfery. Szeroka gama produktów sprawia, że w Emultimax bez problemu zamówisz grzejniki łazienkowe pasujące do stylu pokoju kąpielowego i potrzeb domowników. W naszym sklepie czekają bowiem na Ciebie grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne z możliwością regulacji temperatury, a nawet umożliwiające zaprogramowanie kaloryfera na włączenie się o odpowiedniej godzinie.

Nie wiesz, jaki grzejnik elektryczny łazienkowy wybrać? Wahasz się między wodnym a elektrycznym? Nie wiesz, jaki grzejnik będzie dobrym rozwiązaniem? Doradcy Emultimax pomogą Ci wybrać najodpowiedniejszy grzejnik lub kaloryfer do twojej łazienki.

pixel