Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Energooszczędne grzejniki elektryczne

Chcesz zaoszczędzić na ogrzewaniu? Poznaj grzejniki elektryczne – ekonomiczne zarządzanie energią!

Grzejniki elektryczne energooszczędne są ekonomicznym oraz ekologicznym rozwiązaniem do każdego domostwa. Jeśli więc szukasz sprawdzonych rozwiązań, które pomogą Ci zoptymalizować koszty ogrzewania, możesz odłożyć w kąt droższe alternatywy – nasze grzejniki nie tylko ogrzeją tak samo dobrze i przyczynią się do zaoszczędzenia na energii.

Energooszczędny grzejnik nie boi się nawet niskich temperatur. W żadnym wypadku nie dojdzie do przegrzania lub uszkodzenia sprzętu w wyniku działania wysokiej temperatury. Odpowiednio ocieplony dom połączony ze sprzętem wysokiej jakości to marzenie każdego mądrego domownika. Bądź jak rozsądny właściciel i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. Nasi producenci zadbali, abyś miał w czym przebierać.

W tej kategorii znajdziesz zarówno energooszczędne grzejniki elektryczne typu konwektorowego, jak i modele olejowe. Poznaj różnice między danymi modelami i wybierz egzemplarz, który spełni Twoje oczekiwania.

Grzejnik konwektorowy

Energooszczędny grzejnik elektryczny działający na zasadzie konwekcji powietrza to idealny sposób na szybkie nagrzanie pomieszczenia i osiągnięcie optymalnej temperatury. Ruch powietrza sprawia, że ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a sam grzejnik może służyć jako główne źródło ciepła danej przestrzeni, bądź dodatkowy ogrzewacz.

Co więcej, jego działanie w zupełności jest zależne od Ciebie – wystarczy ustawić odpowiednie parametry za pomocą panelu lub termostatu. Taki zabieg nie tylko ułatwia użytkowanie z grzejnika konwektorowego, ale także gwarantuje ogrzanie pomieszczenia w danym czasie, do momentu uzyskania preferowanej temperatury. Różnorodne i kompaktowe, najczęściej montowane są w mieszkaniach, domkach letniskowych, garażach jako grzejniki elektryczne energooszczędne przenośne.

Grzejnik olejowy

W tego rodzaju urządzeniu, jako nośnik ciepła wykorzystuje się olej. Podgrzany płyn zachowuje ciepło jeszcze na długo po odłączeniu urządzenia od prądu. Jako energooszczędny grzejnik elektryczny pozwala na manualną regulację temperatury oraz kilkustopniową (standardowo 3 poziomy) możliwość regulacji mocy grzewczej. Gwarantuje to bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko przegrzania urządzenia, ale także zapewnia jego pracę tylko w określonym czasie.

Jest to idealne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń, w których zależy nam na temperaturze utrzymującej się na optymalnym poziomie np. salon, kuchnia czy sypialnia. Nie wahaj się i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Z grzejnikami energooszczędnymi zaoszczędzisz i ogrzejesz!

Grzejniki elektryczne pozwolą Ci na bezproblemowe ogrzanie każdego pomieszczenia. Zaprojektowane są bowiem taki sposób, aby skutecznie i szybko ogrzewać pomieszczenie przy jednoczesnym zużyciu mniejszej ilości energii, niż tradycyjne grzejniki. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się energooszczędne grzejniki ze zdalnym sterowaniem za pomocą aplikacji lub pilota. Te rozwiązania pozwalają precyzyjnie rozplanować czas działania systemu grzewczego, a Tobie zapewnić komfort, na jaki zasługujesz!

Pragniesz umieścić ciepły grzejniczek niedaleko łóżka? Brzmi kusząco? W końcu w cieple najlepiej się śpi. Przy naszych grzejnikach będziesz czuł się równie dobrze, co w objęciach ukochanej osoby – odpowiednia temperatura już od zawsze będzie Ci towarzyszyć.

Energooszczędne ogrzewanie jest nie tylko wydajne i niedrogie. Nasze produkty są w pełni bezpieczne – pieczołowicie sprawdzamy każdy najmniejszy detal. Chcemy oferować Ci tylko to, co najlepsze, więc nie uświadczysz u nas żadnych kompromisów. Przekonaj się, jak działają nasze grzejniki – gwarantujemy, że dostaniesz gęsiej skórki. Nie z zimna, lecz z pozytywnego zaskoczenia!

pixel