Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Kariera

Kariera

W Emultimax stawiamy przede wszystkim na rozwój zarówno w kontekście przedsiębiorstwa jak i pracowników. Od 2005 roku prężnie rozwijamy firmę i zespół. Od 2019 roku stworzyliśmy ponad 35 nowych miejsc pracy. Aktualnie Emultimax liczy blisko 80 pracowników, gdzie każda z nich ma realny wpływ na rozwój firmy. Dążymy do tworzenia przyjaznych i ciekawych miejsc pracy. Uruchamiamy i rozbudowujemy działy i oddziały firmy, dzięki którym wciąż idziemy do przodu.

Nasi Pracownicy to osoby zaangażowane w swoją pracę, które tworzą profesjonalny i zgrany zespół. Szukają nowych rozwiązań i nie istnieje dla nich słowo niemożliwe. Angażują się w rozwój i życie firmy. Nasi Pracownicy to nasz sukces.

Sprawdź aktualne oferty pracy
hiring

Co zyskujesz?

Praca w Emultimax to przede wszystkim stabilność. Zatrudniamy naszych Pracowników na podstawie umowy o pracę. Zapewniamy przyjazną i miłą atmosferę w zgranym zespole. W Emultimax zawsze możesz polegać na innych.

soup

Obiady firmowe

shield

Ubezpieczenia grupowe

trophy

Nagrody i premie

confetti

Imprezy Integracyjne

discount-2

Zniżki na oferowane przez nas produkty

run

Karta MultiSport

vocabulary

Kursy i szkolenia

coffee

Kawa i herbata bez limitu

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Emultimax, skontaktuj się z nami. Napisz coś o sobie, załącz swoje CV, list motywacyjny i wyślij na adres:

rekrutacja@emultimax.pl

Staż w Emultimax

intern

Chętnie przyjmujemy stażystów, aby mieli okazję poznać specyfikę pracy naszej firmy oraz zyskać nowe doświadczenie zawodowe. Otrzymasz wsparcie przydzielonego Ci opiekuna oraz wynagrodzenie za swoja pracę. Dla najlepszych przewidujemy możliwość stałego zatrudnienia w Emultimax.

Praktyki dla studentów

apprentice

Jesteś studentem i szukasz miejsca na zdobycie swojego pierwszego doświadczenia zawodowego? Nie chcesz przerzucać papierów i parzyć kawy? Dobrze trafiłeś. U nas nie będziesz się nudzić. Przyjmujemy studentów różnych kierunków m.in. administracja, marketing, IT, projektowanie czy grafika komputerowa.


Aktualne oferty pracy

Nie znalazłeś stanowiska dla siebie? Nic straconego! Skontaktuj się z nami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1466 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Wszystko przebiegło jak należy. Dziękuję
2023-03-30
Bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie.
pixel