Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dbaj o zdrowie swoje i bliskich - oczyszczacze powietrza w Twoim domu!

Obok oczyszczaczy powietrza od Emultimax, nie przejdziesz obojętnie! To wysokiej jakości urządzenia, który filtrują powietrze w pomieszczeniu. Powietrze zostaje zassane z jednej strony, a z drugiej strony oddawane jest czyste powietrze, bez zanieczyszczeń. Nowoczesna technologia, dobrej jakości czujniki zanieczyszczeń, lampa UV-C i inne elementy sprawią, że poczujesz wielką różnicę w jakości wdychanego powietrza. - zobacz oczyszczacze powietrza w naszej ofercie!

Poprawa jakości powietrza w Twoim domu? Teraz możesz zrobić to w mgnieniu oka, a to wszystko dzięki oczyszczaczom powietrza z wieloetapowymi procesami poprawy jakości powietrza i eliminacji zanieczyszczeń jakie wdychałeś do tej pory. Wszystkie komponenty, jakie zawarte są w naszych urządzeniach, to najwyższej jakości elementy z górnej półki, więc nie ma mowy o żadnej nieskuteczności!

Najlepsza jakość i wysoka skuteczność - zapewnij sobie czyste i świeże powietrze!

Oczyszczacz powietrza nie tylko jest bardzo skuteczny, jeśli chodzi o walkę ze smogiem i brzydkimi zapachami. Dzięki zastosowanym w urządzeniu filtrom - urządzenie wyłapuje chorobotwórcze bakterie, drobnoustroje, komórki grzybów i czynniki alergiczne. Dzięki swojej budowie i funkcjom oczyszczacz pozwoli Ci na swobodną rozmowę, nie zagłuszając nikogo w Twoim pomieszczeniu, a różne tryby jego pracy umożliwią Ci dostosowanie prędkości wentylatora tak, jak tylko będziesz potrzebował.

Nowoczesny panel sterowania to przyjemna i komfortowa obsługa urządzenia - wszystko jest intuicyjne. Dodatkowo oczyszczacze posiadają atest pochodzący od Państwowego Zakłady Higieny - to gwarancja o jego bezpieczestwie oraz korzyściach płynących z zastosowania urządzenia w wielu wnętrzach - zarówno tych większych, jak i o mniejszych powierzchniach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1466 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Szybka dostawa.
2023-03-30
Bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie.
pixel