Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz powietrza do domu – postaw na powietrze wysokiej jakości

Zbyt duże zanieczyszczenie powietrza to duży problem, który szybko rozwiąże oczyszczacz powietrza do domu. Jego działanie będzie Cię chronić przed problemami zdrowotnymi, nasileniem reakcji alergicznych. Oczyszczacze powietrza wspomogą walką z zarodnikami grzybów i pleśni, a także nieprzyjemnymi zapachami.

Inteligentne oczyszczacze, które znajdziesz w Emultimax dotrą do każdego zakątka pomieszczenia. Zneutralizują pyłki, drobny kurz i sierść zwierząt. Działać będą szybko, skutecznie, a także cicho. Ich pracą sterować możesz metodami tradycyjnymi, a w nowszych modelach do zarządzania parametrami wykorzystać mobilną aplikację na smartfonie.

Oczyszczacz z nawilżaczem – urządzenia dla wymagających Klientów

W Emultimax gwarantujemy oczyszczacze powietrza dla alergików wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się jedynie urządzenia certyfikowane i atestowane, dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej. Na wymagających Klientów na Emultimax czeka też oczyszczacz powietrza z nawilżaczem. Z ich pomocą nie tylko oczyścisz powietrze, ale i przywrócisz właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Oczyszczacze i nawilżacze powietrza doskonale spiszą się nie tylko w domowych wnętrzach, ale i tych biurowych, w których zbiera się więcej kurzu i zanieczyszczeń.

Filtry HEPA – skuteczna broń na zanieczyszczenia

Chcąc Ci zapewnić najskuteczniejszą broń w walce z kurzem, zanieczyszczeniami i roztoczami naszą ofertę uzupełnia oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA. Specjalnie skomponowane warstwy filtru pozwalają usunąć nawet najdrobniejsze zabrudzenia i to w bardzo krótkim czasie. Z powietrza usuwa on wszystkie stałe cząstki, czyli: bakterie, płyny zawieszone, roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt, pyłki rośliny. W Emultimax zamówisz oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA o klasie H13. Idealnie sprawdzą się one w domach, gdzie mieszkają alergicy. Oczyszczacz powietrza dla alergików w naszym sklepie dodatkowo wyposażony jest w filtry wstępne i węglowe, które usuwają niemiłe zapachy dymu papierosowego, opary chemiczne, spaliny, gaz.

pixel