Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy ogrzewania podłogowego

Chcesz w końcu poczuć ciepłą podłogę? Zestaw do ogrzewania będzie niezbędny!

Wielu lekarzy zaleca, aby nie wychodzić na zewnątrz świeżo po kąpieli. To samo dotyczy się zimnej podłogi, która jest szczególnym problemem dla osób ceniących sobie zdrowie i ciepłe wnętrze. Odczuwasz kąsające zimno po każdym porannym prysznicu? A może w salonie nie siedzi się już tak komfortowo, jak kiedyś? Miejsce nie ma znaczenia – chodzenie po zimnej posadzce nie jest ani przyjemne, ani zdrowe!

Na pomoc przychodzą zestawy do ogrzewania podłogowego. Dzięki nim zapomnisz o dyskomforcie, a każdy poranek będzie pełen pozytywnych emocji. Możesz nawet wstać lewą nogą! Wystarczy, że tylko postawisz stopę na ciepłej podłodze, a wszelkie smutki odejdą w niepamięć niezależnie od tego, czy w pomieszczeniu masz płytki, czy panele – w Emultimax oferujemy Naszym Klientom różnorodne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb! Nie szukaj w ciemno i postaw na sprawdzony produkt.

Zestaw do ogrzewania podłogi – komfort w zasięgu ręki! Poznaj naszą ofertę!

Ogrzewanie podłogowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie podłogi. Równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni podłogi, co pozwala na utrzymanie przyjemnej temperatury w pomieszczeniu i ułatwia utrzymanie jej optymalnego poziomu. Ogrzewana podłoga jest bowiem przyjemna w dotyku i pozwala na większy komfort podczas codziennych czynności.

Co ciekawe, dzięki zaawansowanym systemom grzewczym, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu, z powodzeniem może być głównym źródłem ciepła w Twoim domu. Chcąc korzystać z pełni możliwości danego systemu grzewczego, należy pamiętać, że ogrzewanie podłogowe powinno być dostosowane do danego rodzaju podłogi.

Jej rodzaje różnią się bowiem właściwościami i przewodzeniem cieplnym, dlatego też mogą wpływać na skuteczność i efektywność ogrzewania. Właśnie dlatego, w Emultimax oferujemy zestawy ogrzewania podłogowego przeznaczone zarówno dla podłogi wyłożonej panelami, jak i płytkami. Poznaj te produkty bliżej!

Zestaw do ogrzewania podłogowego – maty grzewcze pod płytki

Płytki, choć piękne potrafią być szczególnie uciążliwe pod względem ogrzewania, chociażby ze względu na ich słabą przepuszczalność ciepła. Z pomocą przychodzą maty grzewcze pod płytki, oferowane jako zestaw do ogrzewania podłogowego właśnie tego typu. Urządzenia, które składają się z cienkiej, elastycznej siatki ze wbudowanym, izolowanym systemem grzewczym.

Ową matą należy zamontować bezpośrednio pod podłogą, dopasowując jej wielkość względem metrażu płaszczyzny. Taki zabieg pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła, a tym samym na szybkie ogrzanie pomieszczenia. Co więcej, do naszych zestawów ogrzewania podłogowego nie musisz dokupować termostatów na własną rękę – znajdziesz je w zakupionej serii. Zapoznaj się z produktami tej kategorii i zapewnij sobie komfort, na jaki zasługujesz.

Komfort, na jaki zasługujesz – maty grzewcze pod panele

Zestawy ogrzewania podłogowego dostępne w ofercie naszego sklepu obejmują również produkty dedykowane stricte pod panele. Poza rozwiązaniem problemu chłodnej, nieprzyjemnej podłogi, produkt ten jest idealną inwestycją dla osób, które nie chcą tracić miejsca na tradycyjne grzejniki i chcą cieszyć się przyjemnym ciepłem bez dodatkowych kosztów.

Zestawy ogrzewania podłogowego dostępne w ofercie naszego sklepu obejmują również produkty dedykowane stricte pod panele. Poza rozwiązaniem problemu chłodnej, nieprzyjemnej podłogi, produkt ten jest idealną inwestycją dla osób, które nie chcą tracić miejsca na tradycyjne grzejniki i chcą cieszyć się przyjemnym ciepłem bez dodatkowych kosztów.

Preferujesz wygodę i interesują Cię wyłącznie modele sterowane na odległość? Nic prostszego! Temperaturę w danym pokoju możesz kontrolować z dogodnego dla Ciebie miejsca. Znajdź interesujący Cię zestaw i spraw sobie wyjątkowe wnętrze, na jakie zasługujesz!

Zestaw do podłogówki – prosto, schludnie i wygodnie

Przejmujesz się kwestią montażu? Szczegółowa instrukcja zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące wszystkich poszczególnych etapów instalacji! Zaznaczamy jednak – dla zachowania gwarancji należy skorzystać z usług licencjonowanego elektryka. W innym wypadku gwarancja zostaje zniesiona!

pixel