Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do grzejników

Detale, które mają znaczenie

Chcesz zwiększyć funkcjonalność i efektowność swoich grzejników elektrycznych? W Emultimax przygotowaliśmy części i akcesoria do grzejników cenionych i renomowanych producentów Dimplex oraz Warmtec. Kupisz je u nas solo bez urządzenia, dzięki czemu zakupy nie nadwyrężą twojego portfela!

Przyjemne ciepło generowane przez grzejniki elektroniczne, a jednocześnie niskie rachunki za prąd to zasługa nie tylko samego urządzenia. Równie ważne są akcesoria do grzejników. Odpowiadają one za łatwy montaż, bezpieczeństwo użytkowania oraz wydajność. Na częściach do grzejników nie ma więc co oszczędzać. Postaw na te wysokiej jakości i ciesz się sprawnym ogrzewaniem przez lata.

Akcesoria do grzejników, które poprawią efektywność działania

W Emultimax kupisz akcesoria do grzejników Dimplex i Warmtec. Proponujemy przede wszystkim części poprawiające efektywność działania urządzenia.

Szukasz rozwiązania, które będzie sprzyjać oszczędnościom? W naszym asortymencie wyszukaj moduł sterujący do grzejników elektrycznych Dimplex. Z jego pomocą precyzyjnie ustawisz czas pracy urządzenia i nie będziesz marnować energii elektrycznej, na ogrzewanie tego, w którym nikogo nie ma. Chcąc oszczędzać energię, przyjrzyj się też bliżej czujnikowi otwartych okien – wykrywa on otwarte okna i automatycznie wyłącza wtedy grzejnik, aby nie marnował on energii.

Postaw na wygodę z Emultimax

Nasze akcesoria do grzejników zapewnią Ci nie tylko efektywne i skuteczne ogrzewanie, ale i łatwe sterowanie nim. W ofercie Emultimax nie mogło więc zabraknąć panelu sterującego, który pozwala na zdalne kontrolowanie pracy grzejnika elektrycznego. Z ich pomocą masz możliwość zmiany temperatury w pomieszczeniu z dowolnego miejsca. Pracą grzejnika możesz sterować, wykorzystując tablet lub smartfon. W dziale z akcesoriami i częściami zamiennymi do grzejników elektrycznych zgromadziliśmy również kontrolery.

Nie wiesz jakie części zamienne do grzejników elektrycznych pasują do posiadanego przez Ciebie urządzenia? Bez obaw – nasi specjaliści pomogą Ci je odnaleźć w szerokiej ofercie sklepu Emultimax.

pixel