Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne olejowe

Skuteczne, bezpieczne, ciche takie są grzejniki elektryczne olejowe, które odnajdziesz w ofercie Emultimax. Z ich pomocą dogrzejesz sypialnie, biuro czy pokój dziecka. Elektryczne grzejniki olejowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma centralnego ogrzewania lub potrzebuje ono wsparcia. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia mogące ogrzać zarówno małe, jak i większe powierzchnie. Poszczególne modele różnią się jednak nie tylko mocą, ale i wyglądem oraz dodatkowymi funkcjami.

Postaw na kontrolę, wybierz grzejniki elektryczne olejowe z termostatem

Nie za ciepło, nie za zimno – masz swoją ulubioną temperaturę we wnętrzu? Grzejnik olejowy z termostatem pozwoli Ci ją zachować przez cały czas działania urządzenia. Dzięki termostatowi oraz funkcji regulacji temperatury ustawisz jej poziom i będziesz mógł kontrolować pracę urządzenia. Zagwarantuje Ci to nie tylko komfort cieplny, ale i pozwoli na oszczędności.

Przenośny grzejnik olejowy – nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania

Olejowe grzejniki elektryczne w twoim domu zastąpią lub uzupełnią tradycyjny system grzewczy. Potrafią ogrzać pomieszczenie do pożądanego poziomu temperatury, a przy tym nie zajmują wiele miejsca. Do prawidłowego działania potrzebują tylko podłączenia do gniazdka elektrycznego. Nie obawiaj się jednak, że olej będzie stwarzał niebezpieczeństwo dla zdrowia – jest wręcz przeciwnie! Olejowe grzejniki elektryczne nie wysuszają powietrza, nie spalają kurzu i wytwarzają specyficzny mikroklimat. W Emultimax polecamy je więc osobom z alergiami i chorobami układu oddechowego, seniorom oraz rodzicom małych dzieci – tak naprawdę jednak grzejnik olejowy mały rekomendujemy do każdego wnętrza.

Szczególnie zadowolone będą z niego osoby lubiące sprzęty niewytwarzające hałasu. Grzejniki elektryczne olejowe praktycznie nie wytwarzają decybeli, a jest to wynikiem braku wentylatora. Z grzejnikiem na olej polubią się też miłośnicy dobrego designu oraz ekologiczności. Urządzenia dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach.

pixel