Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przemysłowe osuszacze powietrza

Długa żywotność i świetna jakość - osuszacze powietrza budowlane

Zapewne niejeden budowlaniec czy wykończeniowiec doskonale wie, że są sytuacje, w których prace remontowe trzeba przyspieszyć. To właśnie dlatego powstały osuszacze powietrza — budowlane, domowe czy te stricte dla przemysłu. Przemysłowy osuszacz powietrza to urządzenie, którego działanie opiera się na kondensacji, czyli przeprowadzeniu pary wodnej zgromadzonej w powietrzu do dołączonego zbiornika z wodą, gdzie zostaje zgromadzona.

Jak zostało wspomniane, pochłaniacz wilgoci przemysłowy jest bardzo przydatny w pomieszczeniach, w których występują problemy z wilgocią, takich jak np. piwnice, łazienki czy pralnie.

Bo w Emultimax dbamy o Twój komfort, a optymalna wydajność urządzeń zda egzamin w każdym pomieszczeniu – niezależnie czy to Twój salon, czy teren budowlany, osuszacz od Emultimax utrzymuje pożądaną wilgotność powietrza w pomieszczeniu, a wydajność jest niezwykle wysoka. Poznaj nasze urządzenia bliżej i wykorzystaj je w swojej przestrzeni!

Osuszacze powietrza – w trosce o Twoje zdrowie, czyli dlaczego warto zainwestować w profesjonalne urządzenie osuszające

Kilka poziomów wydajności, jakie posiadają nasze osuszacze budowlane, sprawia, że urządzenia mogą być wykorzystane w domu, jak i na budowie. Wykorzystywane są w walce z pleśnią, które rozwijają się w wilgotnych pomieszczeniach – maszyna pozwala skutecznie obniżyć poziom wilgotności, tym samym ograniczając rozwój grzybów. Tym samym przemysłowy pochłaniacz wilgoci zmniejsza ryzyko rozwoju chorobotwórczych mikroorganizmów.

Co zyskujesz kupując osuszacz przemysłowy Emultimax?

Przede wszystkim gwarancję jakości! U nas nie kupujesz kota w worku – wszelkie produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu są dokładnie opisane. W razie potrzeby nie obawiaj się napisać do naszych specjalistów. Zapoznaj się z parametrami poszczególnych osuszaczy i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Co sprawdzić przed zakupem osuszacza przemysłowego?

Decydując się na pochłaniacz wilgoci przemysłowy, zwróć szczególną uwagę na pojemność zbiornika na wodę oraz obecność funkcji dodatkowych w danym modelu. Niektóre z naszych produktów są bowiem wzbogacone o funkcję ciągłego drenażu, zmywalny filtr zabezpieczający wnętrze urządzenia przed nadmiernym zakurzeniem, gwarantując przedłużenie jego żywotności. Udogodnieniem, które z pewnością docenisz, jest funkcja timera i automatycznego odszraniania z wykorzystaniem gorącego gazu.

 

pixel