Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne z termostatem

Ciepło – zawsze pod kontrolą!

Grzejniki elektryczne z termostatem to urządzenia, które w każdych warunkach pozwolą cieszyć się ciepłem i pożądaną temperaturą. Wybudowany w urządzenie termostat będzie mierzyć temperaturę w pomieszczeniu i dostosowywać czas pracy grzejnika, tak aby po osiągnięciu docelowej temperatury zakończyć pracę . Wszystko odbywać będzie się automatycznie, dlatego zapomnij o ręcznej regulacji, konieczności nastawiania grzejnika czy kontrolowaniu mocy jego działania. Jednym słowem – przygotuj się na wygodę i komfort cieplny w domu i w biurze.

Wygoda obsługi to nie wszystko, co oferuje grzejnik elektryczny z termostatem. Dzięki termostatowi urządzenie reguluje czas pracy na taki, aby po osiągnięciu docelowej temperatury zakończyć pracę i "dogrzewać" tylko w przypadku spadku temperatury o określoną wartość. Grzejnik z termostatem elektronicznym nie pracuje więc przez cały czas na pełnej mocy. Ta wykorzystywana jest tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Elektryczne, do łazienki i salonu – poznaj nasze grzejniki elektryczne z termostatem

Grzejniki elektryczne energooszczędne z termostatem to w naszym sklepie szeroka kategoria produktów. Od lat największym zainteresowaniem cieszą się modele konwektorowe, które w Emultimax dostępne są w wielu wymiarach, kolorach oraz z licznymi funkcjonalnościami. Zamówisz u nas grzejnik elektryczny z termostatem na ścianę, a także stojący do każdego domowego pomieszczenia. W zależności od wybranego modelu może on posiadać grzałkę niskotemperaturową, programator tygodniowy, funkcje Eko Start lub/i Otwarte okno, automatyczną blokadę panelu sterującego oraz blokadę rodzicielską. Niektóre grzejniki elektryczne z termostatem dodatkowo mają podwyższony stopień ochrony przed wilgocią IP, dzięki czemu bezpiecznie działają w mniej sprzyjających warunkach.

Nie jesteś przekonany do modeli konwektorowych? W naszej ofercie odszukaj grzejniki elektryczne energooszczędne z termostatem i o walorach estetycznych. Znajdziesz je w atrakcyjnych cenach i z opcją szybkiej wysyłki.

Gubisz się w dostępnych opcjach? Elektryczny grzejnik z termostatem pomogą Ci wybrać nasi specjaliści – napisz lub zadzwoń, by uzyskać profesjonalną poradę!

pixel