Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne przenośne

Grzejnik elektryczny przenośny – efektywność w małym rozmiarze

Musisz szybko ogrzać pomieszczenie? Zależy Ci na mobilności urządzenia? A słyszałeś o grzejnikach elektrycznych przenośnych? Pozwól, że Ci je przedstawimy. Idealnym rozwiązaniem na chłodne wnętrza są przenośne grzejniki z naszego sklepu. Oprócz generowanego ciepła, w wielu przypadkach dodatkowym atutem produktu jest to, że bez problemu możesz je zamontować nawet na ścianie! Sprawdź w opisie wybranego modelu, czy jest to możliwe.

Grzejnik przenośny przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy chcą z niego korzystać w różnych pomieszczeniach. Ciepło już nigdy Cię nie opuści, a uwierz, że nasz produkt potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby. Urządzenie bardzo szybko nagrzewa się do wybranej temperatury – nigdy też jej nie przekroczy. Niektóre grzejniki posiadają podwyższony stopień ochrony, dzięki temu możesz umieścić je w pomieszczeniach wyjątkowo wilgotnych. Kuchnia, łazienka? Nie ma problemu!

Grzejniki przenośne – mobilne ogrzewanie kompleksową odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Sezon grzewczy nie dał jeszcze o sobie znać, a Ty już odczuwasz kąsające zimno? Grzejnik przenośny możesz już zawsze mieć przy sobie. Lekka waga i wysokiej jakości materiały powodują, że produkt jest niezwykle wygodny w przenoszeniu – rozwiązanie idealne do mieszkań, lokali użytkowych czy domkach letniskowych. Poznaj najpopularniejsze z nich!

Grzejniki przenośne konwektorowe

Tego rodzaju przenośny grzejnik elektryczny to kompletna odpowiedź na potrzeby tych Klientów, którym w szczególności zależy na szybkim podwyższeniu temperatury w pomieszczeniu. Mechanizm grzejnika oparty na konwekcji (ruch powietrza spowodowany różnicą temperatur) gwarantuje właśnie taki efekt.

Niezaprzeczalną zaletą, jaka cechują się konwektorowe grzejniki elektryczne przenośne, jest możliwość inwestycji w model zarówno o sterowaniu manualnym, jak i ten wyposażony w tryb programowalny. Umożliwia to manipulacje na poziomie ustawienia temperatury dla programu komfortowego, ekonomicznego i przeciwzamarzaniowego względem godziny. Jest to inwestycja, która zagwarantuje Ci komfort i niższe rachunki za prąd, ponieważ praca tego urządzenia w pełni zależy od Ciebie!

Wybieraj pośród modeli o tradycyjnym wyglądzie, po te wykonane ze szkła hartowanego, cechujące się ponadprzeciętną estetyką. Modele te swoją mobilność zawdzięczają dołączonym do zestawu uchwytom i kółkom, ułatwiającym transport urządzenia.

Grzejniki przenośne olejowe

Grzejniki olejowe, to popularne grzejniki elektryczne energooszczędne przenośne. We wnętrzu tego urządzenia znajduje się grzałka elektryczna i olej, który sukcesywnie jest przez nią podgrzewany. Ze względu na obecność żeberek, modele te wyglądem przypominają tradycyjne grzejniki.

Te jednak, ze względu na obecność oleju utrzymują ciepło na długo po odłączeniu ich od prądu. Sam grzejnik nie generuje ruchu powietrza, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i osób źle znoszących suche powietrze. Olejowy grzejnik elektryczny przenośny sprawdzi się również tam, gdzie nie została podciągnięta sieć CO. Urządzenie jest również niezwykle proste w obsłudze – dosłownie każdy poradzi sobie z konfiguracją grzejnika elektrycznego – Ty również!

Wysokiej jakości komponenty gwarantują, że grzejniki elektryczne przenośne będą grzały co do jednego stopnia – bez możliwości przegrzania lub utraty temperatury. Co więcej, przenośne grzejniki elektryczne dostępne w naszej ofercie, charakteryzują się różnorodną mocą emisji ciepła, dzięki czemu bez problemu możesz wybrać produkt odpowiadający Twoim potrzebom i metrażu docelowo ogrzewanego pomieszczenia.

Zapoznaj się ze szczegółami montażu, obsługi i parametrów proponowanych przez nas modeli i wybierz ten, który najbliższy jest spełnieniu Twoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z oferty i kontaktu – zastęp naszych specjalistów z pewnością udzieli Ci kompleksowej odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.

pixel