Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy do ogrzewania podłogowego pod panele

Ogrzewanie podłogowe elektryczne to komfort, na który decyduje się coraz więcej ludzi. Nie bez powodu! Elektryczne ogrzewanie podłogowe to bowiem doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań grzewczych! Co więcej, w Emultimax możemy pochwalić się najbardziej wydajnymi, zróżnicowanymi zestawami do ogrzewania podłogowego, dlatego to właśnie nasze produkty zapewnią Ci najwyższy poziom przyjemności w konkretnym pomieszczeniu, a nawet w całym mieszkaniu!

Elektryczne maty grzewcze pod panele – skompletuj cały zestaw w jednym miejscu! Bo u nas liczy się Twoja wygoda!

Umil sobie życie i wybierz kompletne zestawy do ogrzewania podłogowego pod panele, na który składa się mata grzewcza, regulator temperatury i niezbędne akcesoria montażowe. Kupując w Emultimax nie tracisz czasu na szukanie poszczególnych elementów. Wybierz gotowe rozwiązania i kup swój elektryczny zestaw grzewczy w jednym miejscu – bez przepłacania i zbędnej straty czasu. Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

Ogrzewanie elektryczne – produkt, który sam dostosuje się do Twoich potrzeb!

Kochamy technologię i nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Dlatego stawiamy na elektryczne ogrzewanie podłogowe. Przekonaj się o tym i Ty! Elektryczne maty grzewcze pod panele zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni podłogi, tworząc przyjemny i jednolity komfort cieplny w pomieszczeniu. Gwarantujemy – najwyższy poziom komfortu poczuje każdy z domowników Twojego domu.

Z pewnością odczujesz to w korytarzu, pokoju dziecięcym czy salonie – nasze produkty pozwolą na swobodną zabawę na podłodze, zapewniając Twoim Maluchom pełną swobodę i bezpieczeństwo. Nasze maty grzejne pod panele sprawiły, że wiele rodzin cieszy się ciepłą i przytulną podłogą w każdym pomieszczeniu! I Ty skorzystaj z naszych zestawów i energooszczędne maty grzewcze pod panele.

Zyskaj komfort cieplny z elektryczną matą grzewczą pod panele!

Celem instalacji elektrycznej maty podłogowej, jest oczywiście eliminacja potrzeby stosowania tradycyjnych grzejników ścienno-podłogowych. Jest to szczególnie popularne rozwiązanie w miejscach, gdzie oszczędne zagospodarowanie przestrzeni w pomieszczeniu jest istotne. Brak widocznych elementów grzewczych (takich jak grzejniki) sprawia, że pomieszczenia wyglądają estetycznie. Co więcej, mata grzewcza pod panele to stosunkowo łatwa instalacja, idealna podczas remontów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

pixel