Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne konwektorowe

Szukasz skutecznego i ekonomicznego sposobu na ogrzanie domowych lub biurowych pomieszczeń? Rozwiązaniem dla Ciebie są grzejniki konwektorowe elektryczne. W naszym sklepie znajdziesz modele cenionych producentów, z certyfikatami, atestami i spełniające wyśrubowane normy bezpieczeństwa CE. Znając potrzeby naszych Klientów, asortyment uzupełniliśmy też o grzejniki elektryczne konwektorowe z termostatem, który pomogą Ci oszczędzać energię elektryczną, a tym samym obniżać rachunki za prąd. Zainteresowany? Przejrzyj naszą ofertę i wybierz model idealny dla siebie!

Ciepło, cieplej, coraz cieplej

Grzejniki elektryczne konwektorowe to idealny wybór dla zmarzluchów. Dogrzeją one pomieszczenie o każdej porze roku. Świetnie sprawdzą się jako dodatkowe ogrzewanie zimą, wiosną i w chłodne letnie wieczory mogą stanowić jedyne źródło ciepła.

W naszym sklepie znajdziesz urządzenia o zróżnicowanej mocy, dzięki czemu bez problemu dobierzesz grzejnik konwektorowy z termostatem dopasowany do metrażu pomieszczenia, które ma ogrzewać. Wybór tego odpowiedniego sprawia, że ciepło we wnętrzu pojawi się natychmiast po uruchomieniu urządzenia. To natomiast nie nastręczy Ci żadnych problemów. Elektryczny grzejnik konwektorowy jest bardzo łatwy w użytkowaniu i sterowaniu. Wystarczy podłączyć je do gniazdka elektrycznego i ustawiać żądane parametry za pomocą wbudowanego termostatu. Niektórymi modelami będziesz mógł również sterować za pomocą WiFi, z dowolnego miejsca.

Sterowanie WiFi to nie jedyne funkcje podwyższające wygodę korzystania z grzejników elektrycznych. Komfort zapewniają też elektroniczny termostat, blokada rodzicielska, funkcja otwartego okna, czujnik przechyłu, podświetlany panel LCD, pamięć ustawień, podwyższony stopień ochrony przed wilgocią.

Postaw na bezpieczne ciepło w domu

Elektryczne grzejniki konwektorowe są nie tylko skuteczne i wydajne, ale i bezpieczne. Nie emitują spalin ani szkodliwych substancji. Dzięki temu możesz je stosować w każdym pomieszczeniu bez obawy o zagrożenie dla zdrowia. Urządzenia od Emultimax posiadają również dodatkowe zabezpieczenia przed przegrzaniem, co pozwoli Ci ustawiać na nich naprawdę wysokie temperatury.

pixel