Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Osuszacze powietrza do domu

Osuszacze powietrza do domu – ochronią Cię przed wilgocią

Budownictwo starego typu zmaga się z wieloma problemami. Jednym z nich jest zła wentylacja pomieszczeń, a co za tym idzie, gromadząca się wilgoć i zwiększone predyspozycje do namnażania się grzybów i pleśni. Jak zaradzić takiej sytuacji bez nakładu kosztów bądź agresywnych remontów? Nie martw się! W Emultimax.pl mamy odpowiedź na wszystkie wyzwania!

Jeśli więc dotyczy Cię problem słabej wentylacji w domu i gromadzącej się wilgoci – zaopatrz się w wysokiej jakości osuszacz. W odpowiedzi na Twoje potrzeby, w Emultimax.pl znajdziesz modele osuszaczy dostosowanych do pracy w pomieszczeniach o różnorodnym metrażu, trybie pracy czy wbudowanym Wi-Fi. Brzmi atrakcyjnie? Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, co jeszcze może zagwarantować Ci osuszacz wilgoci do domu?

Osuszacz powietrza – kup go i bądź mądry przed szkodą!

Zalanie mieszkania, czy awaria pralki zdarzają się każdemu. Jak po takich przypadkach uchronić się przed grzybem i pleśnią, jeśli cyrkulacja powietrza jest bliska zeru? Przygotuj się na tego typu niedogodności i świadomie zadbaj o swój dom! Miej w zanadrzu nasz osuszacz domowy, a żadne sytuacje losowe związane z zalaniem mieszkania i gromadzącą się wilgocią Cię nie zaskoczą!

Domowe osuszacze powietrza – opłacalna inwestycja do Twojego domu! Poznaj naszą ofertę!

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór domowych, kondensacyjnych osuszaczy powietrza. Jakie zalety wiążą się z taką inwestycją? Osuszacz kondensacyjny domowy działa na podobnej zasadzie jak lodówka. Otóż wykorzystuje on chłodziarkę, w celu odparowania wody ze schłodzonego powietrza.

Skroplona woda jest następnie zbierana w zbiorniku urządzenia. Proces ten prowadzi do obniżenia wilgotności względnej powietrza w pomieszczeniu, a tym samym do poprawy komfortu domowników, a także przedłużenia żywotności i nienagannego wyglądu wyposażenia i elementów pomieszczenia np. elektroniki, mebli czy tapet ściennych.

W celu zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, oferowane osuszacze powietrza do domu wzbogacone są o dodatkowe funkcje, które warunkują wygodne i łatwe ich użytkowanie. Nasz domowy osuszacz powietrza posiada m.in. wbudowane Wi-Fi, dzięki któremu możesz zgodnie z własnymi preferencjami zaprogramować pracę osuszacza z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart.

Warto również wspomnieć o 3 trybach pracy: osuszanie, suszenie ubrań oraz cyrkulację powietrza, dzięki czemu możesz wykorzystać jedno, sprawdzone urządzenie do różnych zadań! Co więcej, nasz osuszacz do domu za sprawą wbudowanego, zmywalnego filtra cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i żywotnością. Owy filtr zapobiega bowiem przedostawaniu się do wnętrza urządzenia zanieczyszczeń.

Jeśli więc zależy Ci na utrzymaniu odpowiedniej wilgotności powietrza w domu, to nasze osuszacze powietrza do domu będą idealnym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania urządzenia, które spełni Twoje potrzeby.

pixel