Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piece akumulacyjne

Piece akumulacyjne elektryczne – postaw na oszczędność!

Masz dość wysokich rachunków za ogrzewanie domu? W takim razie zdecydowanie powinny zainteresować Cię elektryczne piece akumulacyjne. To nowoczesne modele, które pozwalają znieść Twój komfort związany z ogrzewaniem domu na zupełnie inny poziom!

Piec akumulacyjny dynamiczny jest bowiem rodzajem pieca, który wykorzystuje energię elektryczną do ogrzewania pomieszczeń. Czym więc różni się od zwykłego piecyka elektrycznego? Otóż piece akumulacyjne, które znajdziesz w naszej ofercie, wykorzystują technologię akumulacji ciepła.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę modeli wyróżniających się doskonałymi parametrami technicznymi oraz minimalistycznym designem. Z nami urządzisz swój dom tak, jak zawsze marzyłeś. Co warto wspomnieć, znajdziesz u nas również propozycje, które wykrywają otwarcie przez domowników okna, zmniejszając tym samym ilość zużywanej energii. To praktyczne rozwiązanie, które ograniczy Twoje wydatki do minimum! U nas znajdziesz elektryczne piece akumulacyjne, które z pewnością ułatwią Ci życie!

Elektryczne piece akumulacyjne – praktyczność i ekonomia.

W naszym sklepie znajdziesz piece akumulacyjne, które wyróżniają się na każdym polu. Możesz liczyć na propozycje o zaawansowane funkcje. Przykładem mogą być modele oferujące tryby „poza domem” oraz „wakacje”, które pozwalają dodatkowo ograniczyć straty energii w Twoim domu. Co ważne u nas znajdziesz modele elektrycznych pieców akumulacyjnych, które doskonale odnajdą się w nowoczesnych aranżacjach. Sprawdź je!

Jak działa piec akumulacyjny dynamiczny?

Działanie pieca akumulacyjnego dynamicznego polega na pobieraniu energii elektrycznej w godzinach tańszych np. w nocy poprzez wykorzystanie dwustrefowej taryfy ulgowej, która w porównaniu ze standardową, może być tańsza nawet o 40%. W tym czasie wywierane jest mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną, dzięki czemu następnie gromadzenie się ciepła w specjalnej masie akumulacyjnej wewnątrz pieca, by w ciągu dnia zostało stopniowo uwalniane do pomieszczenia.

Taka zależność nie tylko efektownie redukuje koszta ogrzewania, ale także pozwala na utrzymanie stałej i optymalnej temperatury w pomieszczeniu bez konieczności aktywowania pracy pieca. Dzięki temu piec akumulacyjny dynamiczny jest bardziej energooszczędny i przyjazny dla środowiska. W ofercie naszego sklepu znajdziesz propozycje, które wychodzą naprzeciw najnowszym regulacjom UE dotyczącym elektrycznych ogrzewaczy pomieszczeń.

Komfort oraz swoboda użytkowania – poznaj piec akumulacyjny na miarę Twoich potrzeb

Kolejną, niezaprzeczalną zaletą, jaką charakteryzują się dynamiczne piece akumulacyjne to ich wręcz intuicyjna obsługa. Oferowane przez nas modele, zwykle wyposażone są w termostat, dzięki któremu w prosty sposób możesz dostosować temperaturę do swoich potrzeb. Fachowo zainstalowane przez licencjonowanego elektryka bezawaryjnie służą przez wiele lat, bez względu na stopień użytkowania.

Miejsca wykorzystania pieca akumulacyjnego dynamicznego to przede wszystkim domy jednorodzinne oraz małe i średnie obiekty usługowe, gdzie nie ma dostępu do sieci gazowej. Piec akumulacyjny dynamiczny może być stosowany zarówno w nowych, jak i w modernizowanych budynkach. Sprawdź, czy sprawdzi się i w Twojej przestrzeni!

pixel