Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nagrzewnice powietrza olejowe

Atrakcyjny sposób na ogrzanie pomieszczenia – nagrzewnica olejowa jako trafna inwestycja na lata!

Poszukujesz opłacalnej, wydajnej i bezusterkowej nagrzewnicy powietrza? Jako specjaliści w dziedzinie ogrzewania, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nagrzewnice olejowe do powietrza, które łączą w sobie najwyższy standard technologiczny, energooszczędność i niezawodność. Zapoznaj się ze szczegółami produktu i sprawdź, czy olejowa nagrzewnica powietrza sprawdzi się również u Ciebie!

Olejowa nagrzewnica powietrza – sprawdź nasz produkt!

Nagrzewnica powietrza olejowa to zaawansowane i efektywne rozwiązanie grzewcze, które wykorzystuje olej opałowy jako źródło energii. Stosowane w różnych warunkach, takich jak ogrzewanie pomieszczeń przemysłowych, warsztatów, hal produkcyjnych czy magazynów, nagrzewnice olejowe gwarantują szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Działanie nagrzewnicy olejowej polega na spalaniu oleju opałowego w komorze spalania, a następnie przepływie gorącego gazu przez wymiennik ciepła. Wymienione ciepło jest następnie przekazywane do powietrza, za pomocą wbudowanego wentylatora, który równomiernie rozprowadza je po pomieszczeniu. Proces ten sprawia, że olejowa nagrzewnica powietrza oferuje doskonałą wydajność energetyczną skutecznie ogrzewając pomieszczenia.

Nagrzewnica na olej opałowy – w trosce o Twój komfort

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz olejowe nagrzewnice powietrza charakteryzujące się mocą grzewczą obejmującą pomieszczenie o powierzchni 210 m2 lub 440 m2. Nagrzewnice te różnią się pojemnością zbiornika na olej opałowy oraz funkcjami dodatkowymi, takimi jak wbudowany termostat czy zabezpieczenia przeciwwybuchowe. Wszystko po to, abyś znalazł model kompatybilny do Twoich wymagań

Na przykład – nagrzewnica na olej opałowy Master BV 77E cechuje się mocą grzewczą 21000 W, która pozwala na sprawne ogrzanie przestronnych pomieszczeń o powierzchni zajmujących ok. 210 m2. Z kolei nagrzewnica olejowa Master B 150 CED ogrzeje powierzchnię sięgającą nawet 440 m2!

pixel