Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne ścienne

Grzejniki elektryczne ścienne – zapomnij o nieprzyjemnym zimnie

Grzejniki elektryczne ścienne to przyjaciel każdego zmarzlucha. Z dużą skutecznością rozprawi się z zimnem w każdym domowym i biurowym pomieszczeniu. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie, sprawdzą się zarówno jako główne źródło ciepła, jak i dodatkowe ogrzewanie w sezonie i poza sezonem grzewczym. Zamontować możesz je w dowolnym miejscu, bowiem do działania grzejniki elektryczne ścienne nie potrzebują systemu ogrzewania centralnego – aby zaczęły grzać, wystarczy je jedynie podłączyć do źródła zasilania (gniazdka).

Doceń wygodę, postaw na komfort cieplny

Emultimax przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór elektrycznych grzejników ściennych. Wiele z naszych modeli możesz zarówno zamontować na ścianie, jak i wykorzystywać jako przenośny kaloryfer. Aby zapewnić Ci wygodę użytkowania grzejników ściennych, postawiliśmy na modele wyposażone w innowacyjne i nowoczesne funkcjonalności. W naszym asortymencie bez problemu znajdziesz grzejnik elektryczny ścienny z termostatem, grzałką niskotemperaturową, szerokim zakresem regulowania temperatury, trybem programowalnym. Niektóre z urządzeń pozwalają na sterowanie za pomocą WiFi, co pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad pracą grzejnika z dowolnego miejsca.

Do sypialni, pokoju dziecka, łazienki

Grzejnik elektryczny konwektorowy ścienny to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jego kompaktowe wymiary, lekkość i niewielka głębokość sprawiają, że możesz zamontować go nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Bez problemu wpisze się on w jego wystrój, bowiem w Emultimax dostępne są grzejniki elektryczne ścienne w różnych kolorach, kształtach i o zróżnicowanym designie. W naszym sklepie zamówisz zarówno białe, jak i czarne grzejniki ścienne.

Nasze elektryczne grzejniki ścienne posiadają nie tylko walory estetyczne, ale i są bezpieczne w użytkowaniu. Każdy dostępny w ofercie model posiada wymagane przez Unię Europejską certyfikaty i atesty m.in. CE oraz spełnia surowe normy bezpieczeństwa. Modele przeznaczone do łazienki dodatkowo mają podwyższony stopień ochrony IP, dzięki czemu bezpiecznie mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgoci.

pixel