Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulatory temperatury na szynę DIN

Regulatory, którymi możesz sterować niemalże wszystkim

Czujnik temperatury na szynę DIN to standardowe urządzenie stosowane w przemyśle, w celu kontroli temperatury w różnego rodzaju aplikacjach przemysłowych. Termostaty na szynę DIN, mogą mieć również zastosowanie w domowych systemach HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja) oraz w innych systemach wymagających ścisłej kontroli temperatury przy obsłudze bardziej skomplikowanych systemów. Mogą one bowiem obsługiwać bojlery, grzejniki, lodówki i zamrażarki w celu ochrony przed zamarzaniem.

Gdzie jeszcze sprawdzi się nasz regulator temperatury na szynę DIN? Mogą z powodzeniem monitorować temperaturę w rynnach, na dachach, schodach, chodnikach czy systemów klimatyzacji. Zastosowań jest wiele. Poznaj więc pełen potencjał naszych czujników na szynę DIN i zyskaj pełną kontrolę nad swoimi systemami grzewczymi i chłodzącymi. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do wyboru właściwego sprzętu skontaktuj się z zespołem naszych specjalistów Emultimax, a na pewno Ci pomożemy.

Regulatory na szynę DIN - funkcjonalność i intuicyjność

Podobnie jak inne termostaty, termostaty na szynę służą do utrzymania stałej temperatury w kontrolowanym środowisku/pomieszczeniu. Urządzenia te wyposażone są w czujniki temperatury, które monitorują ją i porównują z ustawionym punktem zadawania. Jeśli zmierzona temperatura odbiega od założonej, termostat podejmuje działania, aby przywrócić ją do założonego poziomu, włączając lub wyłączając urządzenia grzewcze, chłodzące lub wentylacyjne.

Jednym z głównych zalet stosowania termostatów na szynę DIN jest ich łatwość instalacji i integracji z innym sprzętem montowanym na szynie DIN. Ponadto, dzięki swojemu solidnemu wykonaniu, sterownik temperatury jest dobrze przystosowany do trudnych warunków przemysłowych. Warto jednak pamiętać, że instalacja i konfiguracja termostatu na szynę DIN może być bardziej skomplikowana niż w przypadku typowego termostatu ścianowego i może wymagać pomocy specjalisty.

Sterowniki temperatury na szynę – poznaj możliwości naszej oferty

Jakie funkcje posiadają regulatory temperatury z naszego sklepu? Oferujemy sterowniki na szynę DIN, które mogą pracować w trybie manualnym lub programowalnym. Dzięki temu możesz wybrać temperaturę ręcznie lub zaprogramować pożądaną temperaturę dla konkretnych przedziałów czasowych. Większość regulatorów wyposażona jest w funkcję regulacji histerezy, która pozwala Ci wybrać wartość histerezy zgodnie z Twoimi potrzebami.

Co więcej, urządzenia, które posiadamy w ofercie zazwyczaj posiadają dołączony w zestawie czujnik lub czujniki temperatury, dzięki czemu nie musisz kupować ich oddzielnie. Regulatory na szynę DIN z naszej oferty mają dokładnie te cechy, których potrzebujesz! Sprawdź i wypróbuj nasze możliwości!

pixel