Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne

Grzejnik na prąd – alternatywa dla centralnego ogrzewania

Tradycyjne grzejniki montowane w domach i blokach do ogrzewania wykorzystują gorącą wodę. Podgrzewana jest ona do wysokiej temperatury, transportowana do kaloryferów, a te ogrzewają pomieszczenie. Grzejniki elektryczne działają na zupełnie innych zasadach. Nie potrzebują gorącej wody, bowiem do zapewnienia komfortu cieplnego wykorzystują moc energii elektrycznej. Funkcjonują więc niezależnie od systemu centralnego ogrzewania. Zapewniają większą swobodę i pozwalają dogrzewać pomieszczenie przez cały rok.

Mobilne, ścienne, a może z termostatem – wybierz idealny grzejnik na prąd

Emultimax grzejniki na prąd znajdziesz w szerokiej gamie produktów. Szukasz alternatywy dla tradycyjnego ogrzewania postaw na grzejnik elektryczny ścienny. Chcesz zapewnić sobie komfort cieplny zawsze i wszędzie, idealnym wyborem będą dla Ciebie grzejniki mobilne - łatwe w transporcie. Cenisz wygodę i komfort? Koniecznie poznaj nowoczesne grzejniki elektryczne, których parametrami możesz sterować za pomocą zdalnego pilota, a nawet aplikacji na smartfonie.

Grzejnik elektryczny do każdego domu

W Emultimax znajdziesz oszczędne grzejniki elektryczne do każdego domu. Nasze modele świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni, łazience. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są odporne na upływający czas, uszkodzenia mechaniczne, a także bezpieczne w użytkowaniu. Ogrzewając nimi domowe wnętrza, nie musisz martwić się o wyciek gazu, wydzielanie szkodliwych substancji czy zatrucie dwutlenkiem węgla. Takie właściwości mają również znajdujące się w ofercie Emultimax grzejniki konwektorowe, olejowe jak i na podczerwień.

pixel