Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtyny powietrzne

Kurtyna powietrzna – rozwiązanie na miarę każdego wnętrza

W piekarniach, szpitalach, budynkach użyteczności publicznej jak i w chłodniach, czy magazynach zastosowanie znajdą kurtyny powietrzne. Wygodne, wydajne i energooszczędne, pozwolą Ci w utrzymaniu dwóch różnych poziomów temperatur w sąsiadujących pomieszczeniach. Dzięki kurtynie powietrznej zredukujesz koszty ogrzewania, a tym samym obniżysz rachunki za prąd lub gaz. Tworzyć będzie ona również doskonałą barierę przed napływem kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń, które mogą wpaść do budynku podczas otwierania drzwi.

Wodne czy elektryczne – poznaj szeroki asortyment Emultimax

Na Emultimax czeka na Ciebie szeroki asortyment nowoczesnych rozwiązań. W naszej ofercie pojawia się zarówno kurtyna powietrzna na drzwi pozioma, jak i modele z termostatem. Podstawowy podział obejmuje jednak kurtyny powietrzne wodne i elektryczne. Te pierwsze do działania wykorzystują energię generowaną przez kocioł C.O. Alternatywą dla niej jest kurtyna elektryczna. Wybierz ją, jeśli nie możesz podłączyć nowego urządzenia do instalacji C.O.

Wszystkie kurtyny powietrzne od Emultimax powstały w oparciu o analizę najnowszych światowych trendów w projektowaniu urządzeń przemysłowych. Nasze propozycje stanowią więc synonim najwyższej jakości, zaawansowanej technologii i nowoczesności. Bazują one na połączeniu materiałów dobrej klasy m.in. szlachetnej stali i tworzywa. W wybranych urządzeniach stosowane są też wydajne wentylatory oraz wymienniki wodne, co daje szeroki i optymalny zakres parametrów. Proponujemy również kurtyny powietrzne z inteligentnymi grzałkami.

Kurtyna cieplna – komfort termiczny w każdych warunkach

Kurtyna grzewcza oprócz wytwarzania i utrzymywania bariery powietrznej przy wejściu do obiektu zapobiega również przedostawaniu się do niego brzydkich zapachów, bakterii i owadów. Nie wiesz, jak wybrać tą odpowiednią? Kieruj się wysokością i szerokością wejścia, sposobem montażu oraz walorami wizualnymi, czyli typem i kolorem obudowy, głośnością, mocą grzałek elektrycznych. Potrzebujesz profesjonalnej porady? W Emultimax pomagamy dobrać kurtyny powietrzne do każdych drzwi.

pixel