Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne z WiFi

Ogrzewanie przyszłości w Twoim domu

Wyobraź sobie, że w zimne grudniowe popołudnie wchodzisz do ciepłego domu. Albo…, że przed porannym prysznicem włączasz ogrzewanie w łazience bez wychodzenia z łóżka. Takie sytuacje wydają Ci się melodią przyszłości? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie umożliwiają grzejniki elektryczne wifi. Znajdziesz je w szerokim asortymencie w Emultimax. Nasze propozycje to zarówno małe, jak i większe grzejniki elektryczne sterowane wifi. Polecamy je do biur, domów, mieszkań, budynków komercyjnych i użyteczności publicznej.

Komfort, energooszczędność, skuteczność

Grzejnik elektryczny sterowany telefonem to rozwiązanie nie tylko dla fanów technicznych nowinek i innowacji. Urządzenie to polubi każdy, kto w życiu stawia na wygodę i komfort. Dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie będziesz mógł regulować temperaturę w pomieszczeniu z dowolnego miejsca na świecie. Da Ci to pełną kontrolę nad grzejnikiem i pozwoli na dostosowanie jego pracy do twoich potrzeb i preferencji.

Chcesz dokładnie kontrolować wysokość temperatury we wnętrzu, a tym samym zużycie prądu? Wybierz grzejnik elektryczny z termostatem sterowanym wifi. Umożliwi on precyzyjne ustawienie temperatury w pomieszczeniu, nawet jeśli będziesz się znajdował poza nim.

Komfort, wygoda, energooszczędność – a co ze szybkością działania? W tym zakresie też mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Większość naszych modeli to grzejniki elektryczne konwektorowe. Błyskawicznie podnoszą one temperaturę we wnętrzu i utrzymują ją przez cały czas działania!

W Emultimax do zalet grzejników elektrycznych sterowanych wifi zaliczamy jeszcze estetykę. Nasze modele wyróżniają się eleganckim designem, przez co świetnie odnajdą się w pomieszczeniach reprezentacyjnych takich jak pokój dzienny czy gabinet. Zamówisz u nas zarówno grzejnik elektryczny ścienny wifi, jak i ten przenośny. Nie możesz się zdecydować? Postaw na 2w1 – model przenośny, który da się również przymocować do ściany.

pixel