Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne pokojowe

Grzejniki elektryczne pokojowe nie tylko do pokoju

Elektryczne grzejniki pokojowe to uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się w każdym małym pomieszczeniu. Możesz je wykorzystać do ogrzania sypialni, domowego gabinetu, pokoju dziecka, pomieszczenia na poddaszu. Nasze modele doskonale odnajdą się także w niedużych biurowych wnętrzach. Tak naprawdę jednak grzejniki pokojowe elektryczne zastosować możesz niemal w każdym pomieszczeniu zamkniętym!

Ciepło, które jest estetyczne

Kompaktowe gabaryty i nie za duża waga sprawiają, że łatwo możesz je przenosić z jednego pokoju do drugiego – w zależności od potrzeb. Zgrabne i smukłe nie zaburzą aranżacji wnętrza i nie zajmą w nim wiele miejsca. Ich design możesz dopasować do stylu pokoju i jego wystroju, bowiem w Emultimax ogrzewacze pokojowe elektryczne dostępne są w wersji białej i czarnej, kilku rozmiarach i kształtach.

Grzejniki pokojowe — energooszczędne rozwiązanie dla każdego wnętrza

Grzejniki pokojowe z oferty Emultimax to przede wszystkim modele elektryczne. Nasze bestsellery to urządzenia konwektorowe. Nagrzewają one powietrze wokół grzałki za pomocą konwekcji, czyli ruchu powietrza i rozprzestrzeniają ciepło we wnętrzu. To pojawia się natychmiast po włączeniu urządzenia do gniazdka. Alternatywą dla grzejników konwektorowych są te działające na podczerwień lub olejowe.

Nowoczesne modele, które proponuje nasz sklep, są zaprzeczeniem, że grzejniki elektryczne pokojowe są nieekonomiczne i nieekologiczne. W Emultimax znajdziesz urządzenia wyposażone w grzałki niskotemperaturowe, elektroniczny termostat, tryb programowania, możliwość swobodnej regulacji temperatury.

Elektryczne grzejniki pokojowe – sposób na bezpieczne ciepło

Elektryczne grzejniki pokojowe to sposób na bezpieczne ogrzanie pomieszczenia. Nie emitują spalin ani nie powodują zagrożenia pożarowego, a przy tym są łatwe w obsłudze. Wybranymi modelami możesz sterować możesz za pomocą smartfona lub tabletu, dostosowując moc ogrzewania do swoich preferencji. Ustawiając wysoką temperaturę, nie obawiaj się, że grzejnik elektryczny ulegnie uszkodzeniu – każdy z naszych modeli posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem.

pixel