Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Ogrzewanie podłogowe elektryczne – rozwiązanie dla wszystkich rodzajów podłóg

Energooszczędne i przyjazne środowisku ogrzewanie podłogowe elektryczne to dobre rozwiązanie dla każdej nieruchomości, a w szczególności domów niskoenergetycznych. Zdecydować możesz się na nie bez względu na to, czy planujesz remont, czy dopiero co urządzasz domowe wnętrze. Zamontować możesz ją zarówno pod podłogą z płytek ceramicznych, jak i kamienia naturalnego, lastryko, drewna, paneli. Pojawiać może się w kuchni, łazience, korytarzu, salonie, sypialni – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz komfortu cieplnego.

Czy znasz wszystkie zalety, jakie ma ogrzewanie podłogowe na prąd?

Wiesz już, że ogrzewanie podłogowe na prąd możesz zamontować w każdym budynku – czy jednak warto? Co możesz dzięki niemu zyskać? Przede wszystkim oszczędności i wygodę. Elektryczne podgrzewanie podłogi jest tańsze w codziennej eksploatacji niż tradycyjne systemy grzewcze. Co więcej, pozwala na perfekcyjny i równomierny rozkład temperatury. Proste, intuicyjne sterowanie pozwoli Ci na dopasowanie wartości temperatury do potrzeb domowników i panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Podgrzewanie podłogowe elektryczne - czy wiesz, że to bezpieczne?

Urządzając dom, nie możesz zapomnieć o bezpieczeństwie. To gwarantuje Ci elektryczne ogrzewanie podłogowe. W naszym sklepie znajdziesz kable najwyższej jakości – niezawodne, trwałe. Bezawaryjność ogrzewania podłogowego na prąd sprawia, że tradycyjne grzejniki przestaną Ci być potrzebne. Pracujące cicho i pozostające niewidoczna dla oczu o swojej obecności będzie przypominać tylko poprzez przyjemnie rozchodzące się ciepło. Elektryczna podłogówka to także lepszy wybór dla Twojego samopoczucia, komfortu i bezpieczeństwa. Nie wytwarzająca spalin i zanieczyszczeń, zachowa dobrą jakość powietrza we wnętrzu i ograniczy unoszenie się kurzu oraz pyłków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2692 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-01
firma ok. polecam
2024-03-14
.
pixel