Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtyny powietrzne wodne

Wodne kurtyny powietrzne – postaw na najwyższą jakość

Kupując jakikolwiek sprzęt, zawsze musisz liczyć na niezawodność, która przełoży się na opłacalność podejmowanych decyzji. Jest to szczególnie ważne, gdy chodzi o inwestycje związane z obiektami o dużym metrażu – jak np.: supermarkety, duże powierzchnie handlowe, salony i warsztaty samochodowe, hale sportowe i widowiskowe oraz inne powierzchnie użytkowe. Doskonale to rozumiemy!

W naszej firmie potrzeby naszych Klientów zawsze stoją na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy Ci wysokiej klasy kurtyny powietrzne wodne. Poznaj bliżej ten produkt i zdecyduj, czy sprawdzi się on w Twoim otoczeniu!

System zapobiegania utraty ciepła na najwyższym poziomie – poznaj powietrzne kurtyny wodne Emultimax!

Wodne kurtyny powietrzne to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie systemów ograniczających utratę ciepła. Są one idealną propozycją dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad temperaturą w swoim pomieszczeniu, jednocześnie oszczędzając na kosztach energii. W jaki sposób?

Wodna kurtyna powietrzna to urządzenie, które wykorzystuje strumień wody do utworzenia zasłony powietrznej. Ta z kolei oddziela pomieszczenie od otoczenia zapobiegając utracie ciepła w sezonie grzewczym oraz zapewniają ochronę przed gorącym powietrzem w sezonie letnim.

Wodne kurtyny powietrzne działają na zasadzie wymiany ciepła. Woda, która przepływa przez kurtynę, absorbuje ciepło z powietrza, a następnie oddaje je do pomieszczenia w postaci ciepłego powietrza. Dzięki temu w pomieszczeniu utrzymuje się stała temperatura, a koszty energii są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych systemów grzewczych.

Szukasz ochrony razem z dociepleniem pomieszczenia? Jest to produkt idealny dla Ciebie. Kurtyny powietrzne wodne zaskoczą Cię dużą mocą grzewczą, dzięki czemu będą służyć w wielu pomieszczeniach – nawet tych o większym metrażu! Należy jednak pamiętać o tym, kurtyny powietrzne należy dobierać do szerokości wejścia – zgodnie z informacjami na temat zastosowania konkretnego modelu i jego parametrów technicznych.

Powietrzne kurtyny wodne – skuteczna optymalizacja utraty ciepła

Dzięki swojej skuteczności oraz łatwości w instalacji i obsłudze, kurtyny powietrzne są popularnym wyborem wśród wielu Klientów. Wodne kurtyny powietrzne znajdują bowiem zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba utrzymania stałej temperatury lub ochrony przed zimnym powietrzem.

Urządzenia te m.in. znajdą zastosowanie w przemyśle, gdzie istnieje potrzeba ograniczenia strat ciepła w halach produkcyjnych i magazynach zarówno w celu zapewnienia optymalnych warunków pracy, jak i produkcji, czy przechowywania danych produktów. Kurtyny powietrzne to również idealne rozwiązanie do pomieszczeń, publicznych i komercyjnych.

pixel