Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nagrzewnice powietrza

Jakie przemysłowe nagrzewnice powietrza znajdziesz w Emultimax?

Nagrzewnice powietrza do działania wykorzystują energię różnych paliw. W naszym sklepie znajdziesz modele elektryczne, wodne i olejowe. Szeroką ofertę uzupełniają nowoczesne elektryczne nagrzewnice powietrza, która jest wygodnym, bezpiecznym i energooszczędnym urządzeniem. Sprawdzi się ona wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zwykłej instalacji grzewczej. Nagrzewnice kupione w naszym sklepie wykorzystać możesz w pomieszczeniach zamkniętych, również tych dobrze wentylowanych. otwartych przestrzeniach.

Na Emultimax proponujemy nie tylko nagrzewnice powietrza na różne paliwa, ale też wymagające odmiennego montażu. Z naszej oferty wybrać możesz urządzenia mobilne, które gotowe są do działania od razu, jak tylko postawisz je na podłodze oraz te elektryczne wiszące. Przeznaczona jest ona do montażu do ściany.

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa, która sprawdzi się nie tylko na budowie

Nagrzewnica powietrza elektryczna to urządzenie, które wykorzystasz nie tylko na budowie. Ustawić możesz ją w pomieszczeniach pozbawionych systemów ogrzewania. Nagrzewnica jest więc dobrym rozwiązaniem do garaży, warsztatów, magazynów. Komfort cieplny zapewni również w namiocie czy cieplarni, a także będzie nieocenioną pomocą w momencie awarii centralnego systemu ogrzewania.

Wybierz odpowiednią nagrzewnicę z Emultimax

W Emultimax czeka na Ciebie szeroka oferta nagrzewnic powietrza. W naszym sklepie urządzenie dopasujesz do rodzaju powierzchni i zakresu działań. W asortymencie czekają na Ciebie sprzęty bezpieczne, z certyfikatami i atestami, a także ekologiczne oraz energooszczędne. Masz dodatkowe pytania? Zadaj je ekspertom Emultimax!

pixel