Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maty grzewcze pod panele

Elektryczna mata grzewcza – Twój komfort cieplny każdego dnia

Zimna podłoga w łazience uprzykrza Ci życie? Zapomnij o problemach! Ciepła posadzka po wstaniu z łóżka czy wyjściu spod prysznica daje niezapomniane uczucie, dlatego wielu ludzi coraz częściej decyduje się na montaż tego typu ogrzewania. Musisz jedynie pamiętać, że aby uzyskać optymalny komfort i niskie zużycie energii w całym pomieszczeniu, konieczna jest fachowo dobrana mata grzewcza.

Maty grzewcze pod panele to produkt energooszczędny i nowoczesny. Nie musisz zastanawiać się, gdzie zmieścisz grzejniki. Maty grzewcze to dyskretne i komfortowe rozwiązanie, szczególnie cenione w pomieszczeniach i sytuacjach, w których chcemy uniknąć montażu grzejników. Jest to więc idealna alternatywa dla osób o małym metrażu mieszkania, dzięki matom grzewczym zachowasz bowiem więcej powierzchni użytkowej. Nie zapomnij także o dobrej izolacji posadzki, która jest kluczem do osiągnięcia najwyższego poziomu komfortu.

Mata z naszego sklepu – wybór, który się opłaca!

Warto zaznaczyć, że maty tego rodzaju mogą być zarówno jedynym źródłem ciepła w pomieszczeniu, jak i wspomaganiem gotowego ogrzewania – wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Naszym zadaniem jest dostarczenie Ci produktu najwyższej jakości, który zgodny z Twoimi oczekiwaniami, pozwoli Ci wpłynąć na Twoją najbliższą przestrzeń. Dlatego znajdziesz tu maty grzewcze pod płytki oraz pod panele! Poznaj mechanizm działania tego produktu i zapoznaj się z naszą ofertą!

Mata grzewcza pod panele podłogowe – sprawdź, co zyskujesz!

Maty grzejne pod panele to urządzenia, które składają się z cienkiej, elastycznej siatki ze wbudowanym, izolowanym systemem grzewczym, który można łatwo i bezpiecznie zamontować pod podłogą, na przykład pod panele. Równomiernie rozprowadzane ciepło zapewnia przyjemne i jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie przestrzeni. Z powodzeniem stosowane są w różnych rodzajach pomieszczeń, takich jak domy mieszkalne, biura, hotele i inne obiekty użyteczności publicznej.

Są one szczególnie przydatne w sytuacjach, w których przestrzeń wymaga stałego lub okresowego ogrzewania. Z tego powodu mata grzejna pod panele cieszy się szczególnym zastosowaniem w pomieszczeniach tj.: kuchnia, pokój dziecięcy, gabinet lub korytarz.

Kupując matę grzewczą, zyskujesz dowolność względem jej rozmieszczenia – można ją bowiem dowolnie formować, przecinając siatkę. Pozwala to na dokładne dopasowanie maty do kształtu nawet najbardziej skomplikowanego metrażowo pomieszczenia. Pamiętaj – nie można jej jednak przecinać ani skracać bezpośrednio w odcinku przewodu grzejnego!

Zadbaj o estetykę swojego domu z podłogową matą grzewczą Emultimax!

Jak zostało wspomniane, maty grzewcze elektryczne pod panele są idealne do instalacji w miejscach, w których nie ma wystarczającej przestrzeni na tradycyjne grzejniki – np. w wąskim korytarzu gdy występuje ryzyko zmniejszenia przestrzeni użytkowej. Maty grzewcze mogą być wykorzystane również do większych przestrzeni przypadku ze względu na preferencje estetyczne.

Elektryczne maty grzewcze pod panele to także świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Montaż systemu grzewczego pod podłogą zwiększa bowiem bezpieczeństwo Malucha, zapewniając mu swobodną zabawę bez ryzyka urazu, a regulacja docelowego poziomu temperatury zapewnia utrzymanie jej optymalnego pułapu.

Przed rozpoczęciem prac instalacyjnych, należy zawsze skonsultować się z fachowcem i przestrzegać instrukcji producenta. Dzięki temu unikniesz potencjalnych błędów i będziesz mógł w pełni cieszyć się możliwościami, jakie dają maty grzewcze pod panele.

pixel