Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wodne nagrzewnice powietrza

Kominek, który podłączysz do gniazdka

Szukasz skutecznego sposobu na ogrzanie pomieszczeń o dużym metrażu? Jedną z najbardziej skutecznych metod ogrzewania są właśnie nagrzewnice wodne. Tego typu urządzenie sprawdza się doskonale w miejscach, gdzie nie możesz sobie pozwolić na zamontowanie tradycyjnych grzejników ze względu na niską wydajność lub wysokie zapotrzebowanie na ciepło. Stosuje się głównie w przestrzeniach przemysłowych i produkcyjnych.

Swoją popularność zyskały dzięki niezwykłej wydajności – nagrzewnica wodna to bowiem rozwiązanie, które pozwala na szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczeń. Sprawdź, czy nasza nagrzewnica sprawdzi się i w Twojej przestrzeni.

Nagrzewnica wodna – przekonaj się o jej skuteczności i wykorzystaj ją w swojej przestrzeni!

Dostępne w naszym sklepie modele nagrzewnic wodnych wykorzystują ciepło płynącej wody do ogrzania powietrza w pomieszczeniach. Woda ogrzewana jest w specjalnym zbiorniku lub kotłowni, a następnie przepompowywana do nagrzewnicy, gdzie oddaje swoje ciepło do powietrza. Ciepłe powietrze jest następnie równomiernie rozprowadzane w pomieszczeniu za pomocą wentylatora.

Nagrzewnice wodne są bardzo efektywne, ponieważ woda jest znacznie lepszym nośnikiem ciepła niż powietrze, a proces przepływu wody pozwala na szybkie i skuteczne rozprowadzenie ciepła w całym pomieszczeniu. Ich zalety oraz różnorodność wariantów sprawiają, że nagrzewnice wodne są coraz częściej wybierane jako alternatywa dla tradycyjnych grzejników powietrznych zwłąszcza w pomieszczeniach o dużych powierzchniach. Ponadto, nasze nagrzewnice oferują duży zakres mocy, dzięki temu sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o większym metrażu tj.: garaż, sklep, biuro warsztat.

Sprawdź nasze propozycje nagrzewnic wodnych

Mając na uwadze Państwa potrzeby, wodne nagrzewnice powietrza dostępne w ofercie naszego sklepu dostępne są w następujących wariantach:

- nagrzewnica wodna Sonniger Heater Condens CR One o mocy grzewczej 5-25 kW i maksymalnym przepływie powietrza 1600 m3/h,

- nagrzewnica wodna Sonniger Heater Condens CR1 o mocy grzewczej 10-35kW i maksymalnym przepływie powietrza 3900 m3/h z dołączonym do zestawu sterownikiem manualnym Sonniger Panel Comfort.

Szczegółowe informacje na temat parametrów powyższych produktów oraz pozostałe propozycje znajdziesz przy zapoznaniu się z Naszą ofertą. Gwarantujemy – nasze nagrzewnice pozwolą Ci zadbać o komfort cieplny w Twoim miejscu pracy. Co ważne, u nas znajdziesz wyłącznie produkty od uznanych producentów, którzy przykładają ogromną wagę do jakości oferowanych produktów.

Dla Twojej wygody, nasze nagrzewnice cechują się trójstopniową regulacją obrotów i kierunku działania wentylatora, dzięki czemu szybko ogrzejesz nawet przestronne pomieszczenia. Chcesz, aby Twój sprzęt działał niezawodnie przez wiele lat? Wybierz nagrzewnicę ze znanego i sprawdzonego źródła. Sprawdź nas.

pixel