Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Usługi instalacyjne i serwisowe

Specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży, ale również w serwisie urządzeń oraz szeroko rozumianych instalacjach. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, sprzęt oraz doświadczenie, które pozwala nam stale poszerzać świadczone przez nas usługi. W powierzonych zadaniach jesteśmy terminowi i profesjonalni. Nasza wiedza to Twój komfort.

usługi serwisowe

Usługi serwisowe

Instalacje elektryczne
Lokalizacja i naprawa uszkodzeń mat i kabli grzewczych

Od ponad 16 lat lokalizujemy i naprawiamy usterki w elektrycznych instalacjach grzewczych. Na swoim koncie mamy ponad 200 serwisów. Mimo iż ten typ ogrzewania należy do bezawaryjnych, często zdarzają się błędy montażowe, które powodują np.: przepalenia przewodów.

Dowiedz się więcej
Klimatyzator przenośny
Serwis klimatyzatorów przenośnych

Klimatyzatory przenośne bardzo rzadko ulegają usterkom. Jednak jeśli masz podejrzenie, że Twój klimatyzator przenośny jest nieszczelny, wymaga naprawy czy nabicia czynnika chłodniczego, służymy pomocą.

Dowiedz się więcej
Grzejnik
Serwis urządzeń elektrycznych Dimplex i Warmtec

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Dimplex oraz Warmtec. Dzięki temu bardzo dobrze znamy te produkty i mamy dostęp do części zamiennych. Jeśli skończył Ci się okres gwarancyjny, a masz problem ze swoim urządzeniem kliknij przycisk poniżej.

Dowiedz się więcej

Usługi instalacyjne

Instalacje elektryczne
Instalacje elektryczne w domach i mieszkaniach

Oprócz kompleksowej usługi wykonania instalacji elektrycznej w domach i w mieszkaniach usuwamy awarie elektryczne i podłączamy sprzęty AGD.

Dowiedz się więcej
Monitoring
Montaż monitoringu, alarmów i inteligentnych domów

Realizujemy podłączenia monitoringu analogowego, hybrydowego oraz IP. Zajmujemy się również instalacjami automatyki domowej (czujniki, alarmy, sterowniki, całe systemy).

Dowiedz się więcej
Rekuperacja
Montaż rekuperacji

Przeprowadzamy oględziny, wyceniamy całościowy koszt rekuperacji, doradzamy i montujemy kompleksowo instalacje wraz z rekuperatorem. Montaż wykonujemy zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Polska Wentylacja.

W przygotowaniu
Pompa ciepła
Montaż pomp ciepła

Doradzamy urządzenia i wykonujemy profesjonalny montaż pomp ciepła typu monoblok i split. Oprócz pomp montujemy dodatkowe niezbędne urządzenia takie jak bufory, wymienniki ciepła czy moduł sterujący.

Dowiedz się więcej
Ogrzewanie podłogowe
Instalacja ogrzewania podłogowego wodnego i elektrycznego

Profesjonalnie zamontujemy każdy rodzaj ogrzewania podłogowego. Instalujemy zarówno wodne ogrzewanie podłogowe (system mokry i suchy), jak i elektryczne (kable grzewcze, maty grzewcze i folie grzewcze).

Dowiedz się więcej
Klimatyzator
Montaż klimatyzacji

Zajmujemy się montażem jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Przed wykonaniem prac wyceniamy montaż lub odbywamy wizję lokalną. Montujemy każdy rodzaj klimatyzacji: przenośne, ścienne, podsufitowe, przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe.

Dowiedz się więcej
Pompa ciepła
Montaż fotowoltaiki

Kompleksowo wykonujemy instalacje fotowoltaiczne. Montujemy panele, falowniki, magazyny energii, a także przyłączamy do sieci energetycznej. Gwarantujemy profesjonalne i terminowe podejście do realizacji każdego zlecenia.

Dowiedz się więcej

Usługi serwisowe i instalacyjne

Eksperci Emultimax oferują profesjonalne usługi serwisowe oraz usługi instalacyjne. Posiadamy niezbędne doświadczenie i przygotowanie merytoryczne do ich wykonywania. Specjalizujemy się w obsłudze urządzeń grzewczych, chłodniczych i związanych z nimi sprzętów elektronicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług serwisowych i instalacyjnych. Od lat dbamy o zadowolenie klientów w Zamościu i okolicach. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i dokładne zrozumienie Twoich potrzeb. Tylko w ten sposób możemy budować pozycję jednego z liderów rynku w obszarze serwisowania i wykonywania prac instalacyjnych urządzeń grzewczych, chłodniczych oraz innych systemów w domach i mieszkaniach. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem oraz do skorzystania z usług Emultimax.

Usługi serwisowe

Oferujemy naszym klientom fachowy serwis urządzeń grzewczych i chłodniczych. Dokładnie zapoznamy się ze stanem technicznym posiadanego przez Ciebie sprzętu oraz wprowadzimy niezbędne prace naprawcze. Wszystko po to, aby zadbać o najwyższą wydajność systemu i jego prawidłowe działanie w dłuższej perspektywie. Profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych i grzewczych prowadzimy na terenie całej Polski. Serwis sprzętu obejmuje m.in. takie urządzenia jak: klimatyzatory przenośne, urządzenia elektryczne Dimplex i Warmtec oraz maty i kable grzewcze. Usługi świadczymy z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu oraz na bazie wieloletniego doświadczenia w tym sektorze.

Usługi instalacyjne

Współpracując z Emultimax, możesz wybrać również usługi instalacyjne systemów. Nasi specjaliści wykonują m.in.: instalacje elektryczne w domach i mieszkaniach, montaż rekuperacji, montaż monitoringu, alarmów i rozwiązań typu smart home, instalacje ogrzewania podłogowego wodnego i elektrycznego, pomp ciepła, fotowoltaiki oraz klimatyzacji. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy szytej na miarę.

pixel