Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ramy okienne TermoBlock

Rama okienna Termoblock - technologia do zadań specjalnych

Planujesz zakup lub posiadasz klimatyzator przenośny? Rama okienna Termoblock jest produktem dla Ciebie. Dzięki niej poprawisz estetykę wyprowadzenia rury wyrzutowej, a także zwiększysz skuteczność chłodzenia oraz zniwelujesz straty temperatury. Nie jesteś przekonany? To nie wszystkie zalety Warmtec Termoblock! Jako kolejne warto wymienić łatwy montaż i demontaż, ochronę UV, wyciszenie pracy urządzenia oraz wysoką estetykę akcesorium.

Termoblock – Twój sposób na skuteczne chłodzenie

Rama okienna Warmtec zapewnia doskonałą izolację i minimalizuje mostki termiczne, co przekłada się na znaczne oszczędności energii i redukcję kosztów działania klimatyzacji przenośnej. Dzięki niej Twój przenośny klimatyzator zacznie działać efektowniej, a koszty jego eksploatacji będą znacznie niższe.

Warmtec Termoblock – rozwiązanie na miarę każdego okna

Dostępny w Emultimax TermoBlock jest kompatybilny z różnymi rodzajami okien. Dopasujesz go do tych PCV, drewnianych, aluminiowych. Rama TermoBlock jest dostępna w różnych kolorach, dzięki temu współgrać będzie z każdym stylem i kolorem okien.

Nie musisz się też martwić o rozmiar – w naszym sklepie samodzielnie skonfigurujesz potrzebny Ci produkt. Możesz wybrać kolor ramy, jej szerokość i wysokość, stronę montażu zawiasów, rodzaj, położenie i średnicę pierwszego otworu.

Nadal masz obawy czy rama okienna Termoblock jest dobrym rozwiązaniem? Pamiętaj, że w Emultimax zamówisz te wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich producenci gwarantują trwałość, solidność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Sprawia to, że z ramy Warmtec będziesz mógł korzystać przez wiele sezonów, bez konieczności jej wymiany.

My ze swojej strony zapewniamy natomiast profesjonalną pomoc w doborze systemu Warmtec Termoblock, szybką wysyłkę oraz atrakcyjną cenę. W ramach zakupów w Emultimax kupić możesz nie tylko ramę, ale i klimatyzator przenośny renomowanych marek.

Zainteresowany? Masz więcej pytań? Nie wahaj się ich zadać naszym ekspertom.

pixel