Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy do ogrzewania podłogowego pod płytki

Ogrzewanie podłogowe pod płytki – maximum komfortu!

Elektryczna mata grzewcza pod płytki to zdecydowanie jeden z najprostszych i atrakcyjnych podłogowych systemów grzewczych. Istotą jest uzyskanie odpowiedniej temperatury, jednak na tym się nie kończy, bo tego rodzaju technologia może zostać wykorzystana w dowolnym pomieszczeniu!

Maty grzewcze pod płytki najczęściej montowane są w pomieszczeniach, w których szczególnie istotne jest oszczędne zagospodarowanie przestrzeni lub zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Elektryczne ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdzi się więc w łazienkach, toaletach, korytarzach, a nawet kuchni! Dzięki temu zarówno goście, jak i domownicy stale będą odczuwać przyjemność podczas przebywania w mieszkaniu!

Postaw na jakość – postaw na elektryczny system grzewczy pod płytki

Co wyróżnia nasze produkty? Przede wszystkim solidność i funkcjonalność. Ponadto w sklepie Emultimax oferujemy gotowe, skompletowane zestawy do ogrzewania podłogowego. Dzięki temu kupując jeden produkt, tak naprawdę otrzymujesz komponenty niezbędne do instalacji systemu. Co z reguły wchodzi w skład zestawu maty grzejnej pod płytki?

- mata grzewcza,

- regulator temperatury,

- zewnętrzny czujnik na przewodzie,

- łuk prowadzący do rurki ochronnej czujnika podłogowego,

- puszka podtynkowa pod regulator/ peszel ochronny przewodów zasilających,

- rurka ochronna podłogowego czujnika temperatury,

- instrukcja obsługi i montażu w języku polskim,

- karta gwarancyjna.

Wybierz nas zestaw grzewczy i reguluj temperaturę w swoim domu jednym przyciskiem. Ogrzewanie podłogowe elektryczne to przyjemny interfejs i prostota regulatorów temperatury! Z naszym zestawem na stałe będziesz mógł zapomnieć o zimnej podłodze i nieprzyjemnej atmosferze.

Elektryczne ogrzewanie podłogi – przyjemność, na jaką zasługujesz

Mata grzewcza elektryczna pod płytki to idealne rozwiązanie dla zwolenników prostych, efektownych rozwiązań. Odpowiednie regulatory systemu pozwolą Ci na całkowitą dowolność w programowaniu i 100% kontrolę nad regulacją temperatury!

Kupuj w zestawie i unikaj zakupów na raty i niekończących się wycieczek do sklepów budowlanych. Jeszcze się wahasz? Wybierz odpowiedni zestaw i przekonaj się sam, że mata grzewcza pod płytki to idealne rozwiązanie do Twojego domu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2691 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-01
firma ok. polecam
2024-03-25
Wszystko sprawnie i bez problemów. Polecam
pixel