Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do kurtyn powietrznych

Akcesoria do kurtyny powietrznej – zadbaj o odpowiednie wyposażenie!

Zainwestowałeś lub w niedalekiej przyszłości planujesz inwestycję w kurtyny powietrznej? Chcesz zmaksymalizować skuteczność tego urządzenia i usprawnić jego pracę? Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach oferujemy akcesoria do kurtyn powietrznych pośród których znajdziesz zestawy montażowe najwyższej jakości łączniki i uchwyty czy termostaty i sterowniki z możliwością ustalenia prędkości działania wentylatora . Postaw na Nasze produkty, a my zapewnimy Ci kompletny zestaw akcesoriów idealnych do Twojej kurtyny powietrznej!

Czym jest kurtyna powietrzna i jak wspomóc jej pracę?

Kurtyny powietrzne to skuteczne narzędzia, które zapewniają izolację termiczną i ochronę przed zimnym powietrzem, owadami i pyłem. Urządzenie działa poprzez wyrzut strumienia powietrza (ogrzanego lub schłodzonego) tworząc tym samym barierę między pomieszczeniem, a otoczeniem, skutecznie utrzymując docelową temperaturę w pomieszczeniu.

Ze względu na to, iż kurtyny powietrzne mają szerokie zastosowanie (są często stosowane w budynkach użyteczności publicznej), dla zoptymalizowania ich pracy, urządzenia te muszą być odpowiednio dostosowane do danych warunków pomieszczenia. Ze względu na tą różnorodność oferujemy:
zespół łączący – jest to zestaw do łączenia kurtyn powietrznych w ciągi. Dodatek ten został stworzony do dużych pomieszczeń, gdzie wymagana jest synchronizacja działania kilku kurtyn powietrznych. Kurtyna powietrzna przemysłowa wyposażona w zespół łączący bez przeszkód może działać w jednym cyklu, zapewniając płynny przepływ powietrza.

  • termostat elektroniczny – akcesorium, w które musi być wyposażona każda kurtyna powietrzna do bram przemysłowych. Urządzenie to pozwala na automatyczne sterowanie kurtynami powietrznymi w zależności od temperatury w pomieszczeniu. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz energię, ale także utrzymasz stałą, zalecaną temperaturę w Twoim pomieszczeniu przemysłowym!
  • uchwyty montażowe – pozwolą Ci na bezpieczny montaż kurtyny powietrznej w dedykowanym dla niej pomieszczeniu. Nasze zestawy montażowe gwarantują stabilne zamocowanie kurtyny, zapobiegając tym samym niekorzystnym drganiom, które mogą skrócić żywotność kurtyn.
  • regulator temperatury – są to urządzenia przeznaczone do sterowania temperatury. Jest to niezbędne akcesorium warunkujące prawidłowe działanie kurtyny powietrznej. Nasze regulatory posiadają wbudowany czujnik powietrza, co pozwala na utrzymanie zamierzonej temperatury w pomieszczeniu.

Sprawdź, jakie jeszcze akcesoria do kurtyn powietrznych znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Skompletuj swój prywatny zestaw – w razie pytań skonsultuj się z naszym zespołem specjalistów. Poznaj pełen potencjał kurtyn powietrznych i ciesz się komfortowym i bezpiecznym klimatem w pomieszczeniach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2692 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-07
Szybko sprawnie bez problemów. Super
2024-02-20
Wszystko super jak zawsze
pixel