Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne na podczerwień

Grzejnik elektryczny na podczerwień – ciepło na żądanie

Grzejniki elektryczne na podczerwień pozwolą zapomnieć Ci o zimnie i na żądanie cieszyć się komfortem cieplnym. Działają w oparciu o najnowszą technologię są bezpieczne, ekologiczne, wydajne i energooszczędne. Te o dużej mocy potrafią ogrzać znaczny metraż, a dzięki temu, że nie ogrzewają powietrza, ale wszystkie powierzchnie styczne (ściany, podłogę, meble, itp.) zapewniają równomierny wzrost temperatury na całym obszarze.

Grzejnik elektryczny na podczerwień – ogrzewanie, które sprosta każdemu wyzwaniu

Elektryczne grzejniki na podczerwień doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu. Jeśli chcesz, panel możesz zamontować na suficie lub też postawić na tradycyjne rozwiązanie, czyli instalacje na ścianie. W naszym sklepie znajdziesz kompaktowe urządzenia, wyróżniające się niewielkimi rozmiarami oraz małą wagą.

Wysoka estetyka wykonania sprawia, że grzejniki elektryczne na podczerwień nie zakłócą aranżacji, a wręcz znikną na tle ściany i pozostaną niezauważalne dla domowników i gości. Jedynym śladem ich obecności jest przyjemnie rozchodzące się po wnętrzu ciepło.

Grzejnik na miarę każdego pomieszczenia

grzejniki elektryczne energooszczędne na podczerwień to dobry wybór do każdego domowego i biurowego pomieszczenia. Działają one na zasadzie promieniowania podczerwonego, co oznacza, że emitują ciepło w postaci fal elektromagnetycznych, podobnych do tych, które emituje słońce. Oznacza to, że ich działanie nie niesie zagrożenia dla zdrowia, a wręcz przeciwnie! Grzejnik ścienny na podczerwień jest przyjazny alergikom, astmatykom, małym dzieciom i seniorom. Nawet działając z dużą mocą, nie wysusza powietrza oraz nie sprzyja transmisji kurzu.

Grzejnik elektryczny na podczerwień - energooszczędny sposób na ciepło

Chwaląc nasze grzejniki elektryczne na podczerwień, musimy też wspomnieć o ich energooszczędności. Jak każde urządzenie grzewcze działają one 1:1, czyli nie marnuje prądu i niemal 100% pobranej energii przekształca w ciepło. Co więcej, pożądany komfort cieplny uzyskiwany jest przy temperaturach o 2-3 stopnie Celsjusza niższych niż w przypadku tradycyjnego ogrzewania.

Przekonany do wypróbowania grzejnika elektrycznego na podczerwień? Sprawdź naszą ofertę i wybierz model idealny dla siebie i swojego wnętrza. Masz pytania? Specjaliści Emultimax służą radą i pomocą.

pixel