Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabezpiecz swój dom i wyposaż się w nagrzewnicę elektryczną

Każdy dom powinien być zabezpieczony na wypadek awarii ogrzewania. Ta może zdarzyć się każdemu, niezależnie od pory roku. Wyobrażasz sobie, że coś takiego spotyka Cię zimą? My wolimy być mądrzy przed szkodą, dlatego proponujemy naszym Klientom elektryczne nagrzewnice. To urządzenia, które potrafią ochronić domowników przed wyziębieniem podczas niejednej zimy!

Poznaj produkty tej kategorii bliżej i zapewnij sobie spokój i pełen komfort. Bo z elektryczną nagrzewnicą niestraszne Ci będą mrozy, awarie systemu grzewczego czy wieczory spędzone w nieogrzewanym garażu, czy hali produkcyjnej. Poznaj prosty i skuteczny sposób na maksymalny komfort pracy i sprawdź, który z naszych modeli spełni Twoje oczekiwania.

Elektryczne nagrzewnice nie tylko do domu – uniwersalne zastosowanie to kompleksowy komfort użytkowania!

Fenomenem tych urządzeń, jest ich wszechstronna funkcjonalność. Elektryczna nagrzewnica powietrza jest bowiem wykorzystywana zarówno w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, jak w gospodarstwach domowych.

Z nagrzewnicy elektrycznej warto korzystać nie tylko w przypadku awarii. Jest to doskonały sposób na ogrzanie takich miejsc jak garaż, lokal użytkowy czy salon usługowy. W końcu czasami zależy nam na szybkim podniesieniu temperatury wyłącznie w jednym pomieszczeniu. Elektryczne nagrzewnice zostały stworzone z myślą właśnie o tego typu sytuacjach.

Komfort pracy kluczem do sukcesu! Zastosowanie nagrzewnicy w przemyśle

Przemysł to odłam, gdzie nagrzewnica powietrza elektryczna może być wykorzystana do ogrzewania hal, magazynów, jak również w procesach produkcyjnych. Oferowane przez nas modele mają moc grzewczą osiągającą nawet do 15000 W, co pozwoli na sprawne ogrzanie zamkniętych pomieszczeń nawet do ok. 150 m2. Zwiększ swój komfort pracy bądź zapewnij go swoim pracownikom!

Nagrzewnice powietrza w rolnictwie

W rolnictwie nagrzewnica ciepłego powietrza z powodzeniem znajdzie zastosowanie m.in. pośród zapalonych ogrodników. Nagrzewnica to bowiem świetna inwestycja, która sprawdzi się podczas ogrzewania szklarni lub innych pomieszczeń, w których uprawia się rośliny. Szczególną popularnością cieszy się tu nagrzewnica elektryczna energooszczędna, która nie tylko zapewni optymalną dla wzrostu roślin temperaturę, ale także ograniczy rachunki związane z eksploatacją urządzenia.

A może wycieczka? Nagrzewnica powietrza w terenie

Tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się nie tylko w domowych pomieszczeniach zamkniętych. Uwielbiasz podróżować camperem? W takim razie na pewno zdarzyło Ci się wyruszyć w drogę wczesną wiosną lub jesienią. Noce bywają wtedy naprawdę chłodne. Oczywiście nie dla osób, które posiadają nagrzewnice elektryczne! Mając pod ręką takie urządzenie, można spać komfortowo niemalże w każdych warunkach.

Przemysłowe nagrzewnice powietrza – poznaj możliwości Emultimax

Świadomi różnorodnego wykorzystania nagrzewnic, w ofercie sklepu przygotowaliśmy dla Państwa modele charakteryzujące się różnorodnymi funkcjami. By sprostać Państwa oczekiwaniom, znajdziesz u nas zarówno nagrzewnice, dzięki którym ogrzejesz pomieszczenie osiągające nawet 150 m2, jak i te przeznaczone do mniejszego metrażu, np. 20 m2.

Decydując się na inwestycję, nie zapomnij dokładnie zapoznać się z parametrami danego urządzenia. Zależnie od potrzeb poszukuj funkcji tj.: wyłącznik lato – zima, która pozwala na użytkowanie nagrzewnicy jako wentylatora w upalne dni, czy 2-stopniowa regulacja mocy grzewczej, dzięki czemu dostosujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb. W razie potrzeby – służymy pomocą i doradztwem.

pixel