Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przepływowe podgrzewacze wody

Podgrzewacz przepływowy – ciesz się ciepłą wodą w kranie

Elektryczne ogrzewacze wody to nasz przepis na ekologię, oszczędności i wygodę. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie, doskonale sprawdzą się w lokalach, w których nie ma centralnego doprowadzenia wody. Podwyższają one komfort korzystania z wody w domkach letniskowych, altanach, garażach, warsztatach i wszędzie tam, gdzie źródła ogrzewania są oddalone od kranu.

Ekologiczne. Energetyczne. Jakie jeszcze są elektryczne ogrzewacze wody?

Elektryczne ogrzewacze wody to urządzenia wyjątkowo proste w montażu i intuicyjne w obsłudze. Nie wymagają zbiorników na podgrzaną wodę i skomplikowanej infrastruktury, mogą być zamontowane przez domowników. Jeśli jednak wybierzesz model o dużej mocy, przy instalacji skorzystaj z pomocy elektryka.

Dzięki temu, że podgrzewacze nie zajmują wiele miejsca, pojawiać mogą się nawet na małych metrażach. W Emultimax wybrać możesz elektryczne ogrzewacze wody jednopunktowe lub wielopunktowe. Ponadstandardowy komfort i wygodę na co dzień zapewnią Ci natomiast zaawansowane podgrzewacze sterowane elektronicznie. Działają one w pełni automatycznie, a ich mikroprocesor utrzymuje nastawioną przez użytkownika temperaturę wody niezależnie od zmian wielkości przepływu.

Przepływowy podgrzewacz wody elektryczny – moc korzyści i możliwości

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody to mały, ale niezwykle wydajny sprzęt. Nieduże gabaryty pozwalają na łatwe umiejscowienie go w kuchni czy łazience o ograniczonym metraży. W naszym sklepie wysokie jakości sprzęty kupisz już od 279 złotych. Oferujemy ogrzewacze w wielu modelach m.in. w formie baterii łazienkowej/kuchennej. Ich montaż jest niezwykle łatwy, polega jedynie na doprowadzeniu bieżącej wody i energii elektrycznej. Dzięki temu szybko i bez nakładu dużych wydatków będziesz mógł się cieszyć ciepłą wodą w kranie.

pixel