Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki łazienkowe wodne

Najważniejsza jest funkcjonalność

Najważniejsze cechy łazienki to funkcjonalność i wygoda. W pokoju kąpielowym każdy domownik nawet w najzimniejsze poranki i wieczory powinien mieć zapewniony komfort cieplny podczas kąpieli i codziennych czynności higienicznych. Jak tego dokonać?

Emultimax znamy odpowiedź na to pytanie. Nasza propozycja to grzejniki łazienkowe wodne. W naszym sklepie dostępne są one w szerokiej gamie produktów. Proponujemy te klasyczne, jak i grzejniki wodne łazienkowe. Modele, które odnajdziesz w Emultimax są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Za ich wyborem przemawia także eleganckie i wyszukane wzornictwo.

Grzejnik wodno - elektryczny do łazienki – hybryda, która sprawdza się w każdej łazience

Oferta grzejników łazienkowych Emultimax jest niezwykle szeroka. W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne grzejniki łazienkowe wodne. Działają one w oparciu o przepływ ciepłej wody. Są podłączone do centralnego ogrzewania, które wytwarza ciepłą wodę i przesyła ją do grzejnika.

Alternatywę dla nich stanowi grzejnik wodno - elektryczny do łazienki, który pozwala na korzystanie z dwóch źródeł energii: wody i prądu elektrycznego. Dzięki temu, że jest on podłączony do centralnego ogrzewania pobiera energię z wody, jednocześnie może być też podłączony do prądu, co pozwala na ogrzanie pomieszczenia gdy nie korzystamy jeszcze z centralnego ogrzewania w domu.

Postaw na funkcjonalne grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe mogą nie tylko ogrzewać pomieszczenie. Nowoczesne modele wyposażone są w szereg ułatwiających życie rozwiązań. Do tych najpopularniejszych zaliczyć możemy funkcje suszarki do ręczników lub uchwytów na nie. Grzejnik wodny łazienkowy z tą opcją to doskonały wybór do każdej łazienki i sposób na oszczędność miejsca w niej.

Jeśli szukasz grzejnika łazienkowego wodnego, to oferta naszego sklepu internetowego jest idealnym miejscem dla Ciebie! W Emultimax znajdziesz grzejnik łazienkowy wodny z grzałką elektryczną, a także ten bez niej. Oferujemy szeroki wybór modeli pochodzących od renomowanych producentów, objętych gwarancją i mogących pochwalić się nie tylko skutecznością, ale i estetycznym designem.

pixel