Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klimatyzatory

Klimatyzator przenośny do pokoju – poznaj najciekawsze rozwiązania

Do mieszkania, do domu, do biura w Emultimax znajdziesz klimatyzator wolnostojący do każdego pomieszczenia. W naszym sklepie zapewniamy Ci wybór klimatyzatorów przenośnych monoblok. Z niego będziesz mógł korzystać od razu. Nie wymaga bowiem specjalnych warunków oraz podłączenia. W czasie instalacji nie musisz się martwić o skomplikowane i czasochłonne wiercenie w ścianach czy wybijanie otworów. Każdy model od razu po włączeniu będzie chłodził powietrze. Wystarczy wyprowadzić rurę wyrzutową na zewnątrz. Złożony z solidnej obudowy oraz podzespołów wydajność zapewni nawet w największe upały.

Wygoda i funkcjonalność w jednym

Brak konieczności montażu sprawia, że klimatyzacja przenośna daje szerokie możliwości aranżacyjne. Na urządzenia z naszej oferty znajdzie się miejsce nawet w bardzo niewielkim lokalu usługowym czy pokoju. Mobilność sprzętu sprawia również, że bez problemu przetransportujesz go z jednego pomieszczenia do drugiego, dzięki czemu klimatyzator pokojowy może pracować w wielu miejscach.

Nie obawiaj się, że jego uruchomienie będzie trudne. Łatwość obsługi to bowiem kolejna z najważniejszych zalet urządzenia. Możliwość sterowania wysokością temperatury daje panel sterowania. Wolisz wygodniejsze rozwiązania? Nic trudniejszego! Na Emultimax dostępne są też klimatyzatory domowe sterowane za pomocą mobilnej aplikacji na telefonie lub pilota zdalnego sterowania. Dzięki temu ustawianie temperatury czy siły nawiewu zmienisz jednym kliknięciem.

Klimatyzator elektryczny – rozwiązanie nie tylko na upały

Klimatyzator stojący w twoim domu to przepis nie tylko na upały. W naszym sklepie znajdziesz modele 3w1, a nawet 4w1. Każda z tych jednostek oczywiście chłodzi, ale może także osuszać, ogrzewać, cyrkulować powietrze. Jeśli szukasz wielofunkcyjnego sprzętu, koniecznie zwróć też uwagę na klimatyzator z funkcją grzania. Z powodzeniem uzupełni on tradycyjne ogrzewanie, a także zapewni komfort cieplny poza sezonem grzewczym.

 

 

 

 

pixel