Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zawory do grzejników łazienkowych

Zawory do grzejników łazienkowych – czy są w ogóle potrzebne?!

Grzejnik to najważniejszy element instalacji grzewczej – czy wiesz jednak, że bez odpowiednich akcesoriów nie będzie działał prawidłowo. Do funkcjonowania potrzebne są mu m.in. zawory. Umożliwiają one kontrolowanie przepływu wody i regulowanie temperatury w pomieszczeniu. Zawory do grzejników łazienkowych są montowane bezpośrednio na przyłączu urządzenia i pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie przepływu wody oraz regulację ilości tej przepływającej.

Termostatyczne, kątowe – jakie akcesoria do grzejników łazienkowych znajdziesz w Emultimax?

Akcesoria do grzejników łazienkowych to szeroka gama produktów, dlatego w Emultimax oferujemy nie jeden, ale wszystkie typy zaworów do urządzeń grzewczych elektrycznych. Znajdziesz u nas popularne zawory kątowe do grzejników łazienkowych, które pozwolą Ci podłączyć urządzenie do instalacji wodnej, tak aby uzyskać przepływ wody pod kątem 90 stopni.

Potrzebujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań? Nasza propozycja to zawory do grzejników łazienkowych z głowicą termostatyczną. Wybierając je, zyskasz możliwość zdalnego sterowania grzałką poprzez podłączenie jej do systemu inteligentnego domu lub sterownika centralnego ogrzewania. Bestsellerem w naszej ofercie są również zawory termostatyczne do grzejników łazienkowych. Dają one możliwość automatycznego regulowania przepływu wody w zależności od ustawionej temperatury i precyzyjnego jej ustawienia w pomieszczeniu.

One też mogą być estetyczne, czyli znaczenie detali w łazience

Akcesoria do grzejników łazienkowych mają być nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Zasada ta dotyczy również zaworów. Muszą one tworzyć spójną całość z drabinkowym lub panelowym grzejnikiem i pasować do kolorystyki łazienki. Chcąc sprostać tym wymaganiom w Emultimax przygotowaliśmy szeroki wybór części do grzejników. Poszczególne modele różnią się od siebie kolorem i designem. W naszej ofercie odnajdziesz zawory do grzejników elektrycznych białych, czarnych, chromowanych, złotych. Potrzebujesz porady, jakie wybrać? Specjaliści Emultimax czekają na Twój telefon.

pixel