Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klimatyzatory przenośne

Zadbaj o swój komfort z przenośnym klimatyzatorem

Szukasz rozwiązania do swojego domu, które pozwoli Ci zadbać o optymalną temperaturę w pomieszczeniu? Chętnie Ci pomożemy! W emultimax.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę klimatyzatorów przenośnych.

Jeśli zależy Ci na tym, aby utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniu podczas upalnego lata, to tego typu urządzenie na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza że u nas możesz liczyć na szeroką i rozbudowaną ofertę klimatyzatorów przenośnych.

Klimatyzatory przenośne gwarancją komfortu w Twoim domu! Poznaj naszą ofertę!

Co powinieneś wiedzieć o naszych klimatyzatorach przenośnych? Przede wszystkim fakt, że doskonale zdają egzamin w każdej porze roku. U nas znajdziesz propozycje, które pozwalają ustawić temperaturę pomieszczenia w zakresie 18-32 stopni.

Co więcej, wszystkie modele wzbogacone są o opcję łączności z siecią Wi-Fi, co umożliwia sterowanie klimatyzatorem za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, gwarantując maksymalną wygodę, gdziekolwiek jesteś! Wszystko po to, abyś czuł się komfortowo we wnętrzu własnego domu.

Co ważne, z myślą o Twoich potrzebach, część z oferowanych przez nas modeli klimatyzatorów wyposażono w tryb grzewczy oraz tryb osuszania powietrza np. model Warmtec KP35W. Dzięki temu nasz przenośny klimatyzator doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni, oraz jako reduktor wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

Właściwa cyrkulacja powietrza, optymalny poziom wilgotności i temperatury w pomieszczeniu to nie tylko prosty przepis na osiągnięcie maksymalnego komfortu, ale także zmniejszenie ryzyka powstawania pleśni, grzybów, czy zwiększenia poziomu wilgotności w Twoim domu.

Bądź eko i wybierz wysokiej jakości przenośny klimatyzator

Wysoka wydajność urządzenia to kolejna z cech z naszych urządzeń – część z nich wyposażona jest w 3 tryby prędkości pracy wentylatora. Dodatkowo, nasze produkty chłodzące objęte są atestem PZH, a dla dodatkowego bezpieczeństwa, mają wprowadzoną funkcję blokady rodzicielskiej. Pośród oferty znajdziesz klimatyzator przenośny wzbogacony o funkcję:

SWING – zapewnia równomierną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu,

SLEEP – stopniowe zmniejszanie działania urządzenia,

SMART – automatyczny wybór trybu pracy przez klimatyzator między chłodzeniem i cyrkulacją,

TURBO – wysoki poziom prędkości wentylatora dla trybu chłodzenia,

Co ważne, przygotowaliśmy dla Ciebie klimatyzatory stojące wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy, bezpieczny dla środowiska – m.in. jest to czynnik chłodniczy R290 znany jest pod nazwą zwyczajową propan. Jest to bezbarwny, bezwonny związek organiczny należący do grupy węglowodorów nasyconych występujących naturalnie w złożach gazu ziemnego. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się z wysokiej jakości sprzętu, który zagwarantuje Ci optymalny komfort termiczny. Sprawdź naszą ofertę!

pixel