Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki RTV

W tej kategorii produktów oferujemy naszym klientom wysokiej jakości szafki RTV, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych salonach i sypialniach. Z powodzeniem można wykorzystać je również w przestrzeniach biznesowych i obiektach turystycznych. Zespół Emultimax dba o to, aby każda oferowana szafka pod telewizor charakteryzowała się najwyższą jakością wykonania i wyjątkową estetyką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Funkcjonalne i estetyczne szafki RTV

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o starannie przygotowane meble RTV. To produkty od renomowanego producenta Warmtec. Przystosowane są do przeprowadzenia przez nie niezbędnego okablowania do sprzętu elektronicznego. W ofercie posiadamy szafki RTV nowoczesne oraz modele dostosowane do bardziej klasycznych wnętrz. Wybrane z nich wzbogacono o wbudowany kominek LED, który doskonale imituje prawdziwe płomienie.

Szeroki wybór modeli

Dbając o potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór modeli charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Powstają one ze starannie dobranych materiałów oraz dostępne są w różnej kolorystyce. Dzięki temu każdy stolik pod telewizor lub szafka RTV wisząca będą bezpośrednio dopasowane do aranżacji wnętrza. Uzyskasz w ten sposób idealne połączenie, a odpoczynek i oglądanie telewizji w danej przestrzeni będą jeszcze przyjemniejsze. Wśród rekomendowanych modeli znajdują się m.in.: Warmtec Tecero i Warmtec Modet. Dostępne są w różnych wariantach. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi wybranych mebli oraz do zakupu szafki RTV skrojonej na miarę Twoich potrzeb.

Udanych zakupów

Życzymy udanych zakupów w sklepie internetowym Emultimax. Nasi specjaliści gwarantują, że każdy mebel RTV od Warmtec wyróżnia się ponadprzeciętną estetyką i wysoką jakością wykonania. To gwarancja spokoju na lata. Ponadczasowy charakter szafek RTV z naszej oferty sprawi, że przez lata zachowają swój blask i będą doskonałym uzupełnieniem kącika telewizyjnego. Produkowaneprzez nas meble dostarczamy w całej Polsce. Zapraszamy do zakupów.

pixel