Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzejniki elektryczne z nadmuchem

Grzejnik elektryczny z nadmuchem – najlepsze rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!

Awaria ogrzewania? Siarczysty mróz za oknem? Zimny letni wieczór? Te problemy rozwiąże grzejnik elektryczny z nadmuchem. Dzięki niemu ciepłym nawiewem będziesz mógł cieszyć się zawsze, gdy tylko go potrzebujesz. Po grzejniki elektryczne z nadmuchem możesz sięgnąć w domu lub biurze. W ofercie Emultimax odnajdziesz urządzenia przeznaczone do ogrzewania powierzchni do ok. 20m2. Nasze propozycje to zarówno proste grzejniki elektryczne z nadmuchem, jak i te o rozbudowanych funkcjach.

Grzejniki elektryczne energooszczędne z nadmuchem – poznaj sposób na niższe rachunki za prąd

Grzejnik elektryczny kojarzy Ci się z pożeraczem prądu? Nic bardziej mylnego! W Emultimax przygotowaliśmy grzejniki elektryczne energooszczędne z nadmuchem. Wyposażone są one w termostat, który pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury pomieszczenia i automatyczne wyłączanie urządzenia po osiągnięciu tej zadanej. Energooszczędność zagwarantują Ci również modele z funkcją przyspieszanego nagrzewania.

Od domowego ogrzewania oczekujesz więcej? Bardzo dobrze, bowiem grzejnik elektryczny z nadmuchem i termostatem może znacznie więcej. W naszym sklepie znajdziesz modele wyposażone w funkcje ochrony antyzamarzaniowej, przed przegrzaniem oraz czujnik przechyłu. Bez względu, na jakie urządzenie postawisz, gwarantujemy też wygodną i prostą obsługę. Aby działać grzejnik elektryczny z nadmuchem, musi zostać jedynie podłączony do kontaktu.

Stojący czy wiszący - wybierz swój model w Emultimax

Jeśli chcesz z grzejnika elektrycznego korzystać w każdej sytuacji postaw na model przenośny. Wyposażony w uchwyty jest łatwy w transporcie i przenoszeniu. Stabilność zapewniają mu nóżki, czujnik przechyłu gwarantuje, że w przypadku przewrócenia się urządzenia zostanie ono wyłączone. Wolisz stałe rozwiązania? W Emultimax znajdziesz grzejnik elektryczny ścienny z nadmuchem. Dołączona do niego instrukcja, uchwyty ścienne i akcesoria montażowe umożliwią Ci samodzielną instalację grzejnika elektrycznego na ścianie łazienki, pokoju, sypialni czy salonu.

pixel