Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulatory temperatury pokojowe

Regulator temperatury – Twoje ciepło w pomieszczeniu!

Regulator pokojowy to kluczowy element systemu ogrzewania, gdzie świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wahania temperatury to codzienny problem. Pokojowy regulator temperatury to prosty sposób na pozbycie się chłodu lub momentów, gdy temperatura przewyższa preferowany pułap. Dzięki temu urządzeniu, w prosty sposób i bez problemu ustawisz wybraną przez Ciebie wartość w konkretnym wnętrzu.

Zimna kuchnia? A może przeszywający chłód w sypialni? Sterownik temperatury to prosty mechanizm dostosowany do obsługi urządzeń grzewczych. Zapewnij sobie maksymalną wygodę i komfort oraz przekonaj się, jak regulatory temperatury i jego możliwości programowania pozwolą Ci znacząco obniżyć koszty energii, poprzez zapewnienie stałej, dogodnej dla Ciebie temperatury!

Poznaj działanie naszych systemów i wybierz regulator temperatury odpowiadający Twoim potrzebom!

Sterownik temperatury pokojowy opiera się na zasadzie pomiaru temperatury i porównania jej z ustalonym poziomem. Jeśli więc zmierzona, aktualna temperatura odbiega od założonej, regulator podejmuje działania w celu przywrócenia jej do docelowego poziomu. Dzięki regulatorom temperatury w prosty sposób możesz uzyskać wszechstronne wnętrze, które swoją wygodą i ciepłotą każdego dnia będzie kusić do odpoczynku lub zaproszenia gości.

Co więcej, nasze sterowniki pokojowe to profesjonalne urządzenia z elektroniczną nastawą temperatury oraz możliwością programowania, pozwalającą do ustawienia nawet do 6 zmian temperatury na dobę. Regulatory temperatury to opłacalne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Poznaj tajniki naszych urządzeń już teraz!

Postaw na regulator temperatury od Emultimax

A co z montażem? Regulatory temperatury pokojowe to nowoczesne urządzenia, których montaż nie zajmie dużej ilości czasu – zwłaszcza doświadczonym monterom. Tryb pracy urządzenia możesz dostosować za pomocą dedykowanej aplikacji lub w intuicyjnym menu regulatora. Warto dodać, że w wielu oferowanych przez nas modelach istotną zaletą jest brak kabla! Dzięki temu produkt zamontujesz w dowolnym miejscu, bez zamartwiania się o wystający i stwarzający zagrożenie przewód.

Egzemplarze dostępne w ofercie naszego sklepu umożliwiają sterowanie kotłami gazowymi oraz wodnym ogrzewaniem podłogowym. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie interesującego Cię modelu – skontaktuj się z naszym działem techniczno-handlowym.

pixel