Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon sprzedaży w Gdańsku

Salon sprzedaży to miejsce w którym czekają na Ciebie specjaliści z wiedzą i doświadczeniem.
Pomogą Ci dobrać urządzenia do Twoich potrzeb i wyjaśnią zasady działania produktów.

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

Jadąc od Matarni kieruj się w stronę lotniska, skręć w ulicę Budowlanych, na rondzie jedź prosto. Wjedź w boczną uliczkę za firmą Pan Dragon, na przeciwko ArcelorMittal. Nasz Salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie.

Jadąc ulicą Kartuską skręć w ulicę Nowatorów, jedź prosto do ronda, a na rondzie zjedź w lewo, w ulicę Budowlanych. Wjedź w boczną uliczkę za firmą Pan Dragon, na przeciwko ArcelorMittal. Nasz Salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie.

Jadąc z Banina kieruj się w stronę Gdańska ulicą Lotniczą. Jedź dalej ulicą Nowatorów, następnie skręć w ulicę Budowlanych. Wjedź w boczną uliczkę przed firmą Pan Dragon, na przeciwko ArcelorMittal. Nasz Salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie.

Jadę komunikacją miejską

Jadąc autobusem wysiądź na przystanku Centrostal. Resztę drogi pokonaj pieszo (około 350 metrów). Do przystanku dostaniesz się linią 157, 167, 268.

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1507 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-05
polecam
2023-04-03
Dzień dobry. Zarówno klimatyzator który tutaj kupiłem jak i wkładka do ramy okiennej aby ten klimatyzator podłączyć są już po jednym pełnym sezonie letnim i bardzo dobrze się spisały. Zakup w firmie bezproblemowy i z upustem cenowym. Dostarczenie bez uszkodzeń i szybko, zatem jestem zadowolony. Mariusz z Łodzi.
pixel