Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Punkt sprzedaży w Poznaniu

Punkt sprzedaży to miejsce, w którym możesz sprawdzić zasady działania naszych produktów.
Nasi handlowcy pomogą Ci w doborze urządzeń i odpowiedzą na Twoje pytania.

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

Jadąc ulicą Bukowską skręć na rondzie w miejscowości Wysogotowo w ulicę Rynkową. Jedź prosto do skrzyżowania ulicy Rynkowej i Rzemieślniczej (pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacja świetlną, przy Netto) i skręć w prawo w ulicę Rzemieślniczą. Jedź prosto przez około 1,5 km. Na skrzyżowaniu skręć w ulicę Kościelną. Salon sprzedaży mieści się w pierwszym budynku po lewej stronie.

Jadąc ulicą J. H. Dąbrowskiego wjedź w drogę krajową 92. Gdy zobaczysz po lewej stronie sklep "Lidl" trzymaj się prawego pasa. Po przejechaniu ok. 500 m zjedź w zjazd w prawo, w ulice równoległą do drogi 92. Dojedź do świateł na wiadukcie i skręć w lewo. Na następnych światłach jedź prosto. Po lewej stronie będziesz mijać stację „Orlen”. Jedź prosto do skrętu w ulicę Kościelną. Salon sprzedaży mieści się w pierwszym budynku po lewej stronie.

Jadę komunikacją miejską

Jadąc autobusem wysiądź na przystanku Baranowo/Os. Rubinowe. Resztę drogi pokonaj pieszo (około 200 metrów). Do przystanku dostaniesz się linią 801.

Jeśli jedziesz z centrum, część trasy możesz pokonać tramwajem. Wysiądź na przystanku „Ogrody” i przesiądź się do autobusu.

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1507 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-03
Ok
2023-04-03
jestem zadowolona
pixel