Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon sprzedaży w Gdańsku

Nasza firma rozwija się dynamicznie i oferuje klientom z całej Polski wysokiej jakości elektryczne systemy grzewcze. Osoby z Trójmiasta i okolic zapraszamy do Salonu sprzedaży Emultimax w Gdańsku. Oferujemy w nim starannie dobrane urządzenia, które przeznaczone są do stosowania w obiektach mieszkalnych, biznesowych i przemysłowych. Nasi doradcy przedstawią Ci ich możliwości oraz pomogą w dokonaniu optymalnego wyboru. Zapraszamy do naszego oddziału.

obrazek salonu

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość wykonania urządzeń grzewczych ma znaczenie. Wpływa to na ich wydajność oraz niezawodność. Eksperci naszej firmy dokładnie sprawdzają każdy pojedynczy produkt, zanim trafi on do naszej oferty. Tylko w ten sposób możemy zachować najwyższe standardy. W ramach elektrycznych systemów grzewczych oferujemy m.in.: grzejniki łazienkowe, grzejniki elektryczne, kominki elektryczne, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne. Ponadto w ofercie posiadamy również. osuszacze powietrza czy też klimatyzatory. W Gdańsku dostępny jest szeroki wybór rozwiązań technologicznych dystrybuowanych przez Emultimax.

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa

Urządzenia tego typu powinny być idealnie dopasowane do potrzeb klienta oraz parametrów danego pomieszczenia lub obiektu. Wymaga to doświadczenia. Na szczęście nasi eksperci oferują profesjonalne doradztwo zakupowe. Dzięki temu wybrany system będzie szyty na miarę. Z jednej strony zapewni użytkownikom komfort cieplny, a z drugiej strony pozostanie wydajny i zoptymalizowany pod względem ponoszonych kosztów. Ciekawym wyborem dla biznesu są kurtyny powietrzne. W Gdańsku oferujemy również szeroki wybór produktów przeznaczonych do stosowania w strefach zagrożenia wybuchem oraz w obiektach mieszkalnych. Sprawdź naszą ofertę.

Odwiedź nasz Salon w Gdańsku

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu sprzedaży Emultimax w Gdańsku. Oferujemy w nich starannie dobrane systemy grzewcze, w tym m.in.: kominki i grzejniki elektryczne. W Gdańsku Salon sprzedaży znajduje się przy ulicy ul. Franciszka Rakoczego 30/ lok. 110. Czynny jest przez sześć dni w tygodniu. Na miejscu nasi eksperci zadbają o zaspokojenie Twoich potrzeb i pomogą Ci w wyborze odpowiedniego systemu grzewczego.

Zobacz najpopularniejsze kategorie w salonie w Gdańsku

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

Jadąc od Matarni kieruj się w stronę lotniska, skręć w ulicę Budowlanych, na rondzie jedź prosto. Wjedź w boczną uliczkę za firmą Pan Dragon, na przeciwko ArcelorMittal. Nasz Salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie.

Jadąc ulicą Kartuską skręć w ulicę Nowatorów, jedź prosto do ronda, a na rondzie zjedź w lewo, w ulicę Budowlanych. Wjedź w boczną uliczkę za firmą Pan Dragon, na przeciwko ArcelorMittal. Nasz Salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie.

Jadąc z Banina kieruj się w stronę Gdańska ulicą Lotniczą. Jedź dalej ulicą Nowatorów, następnie skręć w ulicę Budowlanych. Wjedź w boczną uliczkę przed firmą Pan Dragon, na przeciwko ArcelorMittal. Nasz Salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie.

Jadę komunikacją miejską

Jadąc autobusem wysiądź na przystanku Centrostal. Resztę drogi pokonaj pieszo (około 350 metrów). Do przystanku dostaniesz się linią 157, 167, 268.

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Setki pozytywnych opinii Więcej opinii

“Bardzo profesjonalna obsługa , udzieliła informacji i rozwiała wszelkie wątpliwości związane z montażem ogrzewania podłogowego (elektrycznego). Ceny umiarkowane , polecam tu zakupy ! P.S. Nie znam pełnej oferty tej firmy .”
“Godny polecenia. Wszystko przebiegało sprawnie. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Kominek w rzeczywistości prezentuje się rewelacyjnie.”
“Bardzo miła obsługa na miejscu. Kupimy ale ciężko się zdecydować bo bogata, ciekawa oferta w dobrych cenach!”
“Od około tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką kominka zakupionego w tej firmie. Efekt niesamowicie realistyczny! Kontakt z firmą na najwyższym poziomie od planowania projektu obudowy i wyboru kominka aż do dostawy do domu. Pan, który przywiózł kominek najmilszy na świecie :) pomógł rozpakować sprzęt i sprawdzić, czy nic nie uszkodziło się w transporcie! POLECAM!”
pixel