Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon sprzedaży w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą elektrycznych systemów grzewczych, które przygotowaliśmy w naszym salonie sprzedaży Emultimax w Krakowie. To miejsce, gdzie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym m.in.: kominki, grzejniki, klimatyzatory czy też piece akumulacyjne. Kraków to kolejne duże miasto w Polsce, gdzie nasz oddział tworzą doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej.

obrazek salonu

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Od lat budujemy pozycję zaufanego partnera, który dostarcza m.in. nowoczesne klimatyzatory w Krakowie. Dbamy o to, aby każdy z produktów spełniał najwyższe rynkowe standardy. W asortymencie posiadamy zarówno modele przeznaczone do użytku biznesowego, jak i te przeznaczone do użytku indywidualnego. Nasi eksperci przedstawią Ci specyfikę wybranych urządzeń oraz pomogą w ich zakupie. Dzięki temu grzejniki łazienkowe w Krakowie oraz inne wybrane przez klientów produkty spełnią ich oczekiwania przez lata.

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa

Na każdym etapie współpracy dbamy o zachowanie najwyższych standardów profesjonalizmu. Oferowane przez nas urządzenia, w tym m.in.: kominki elektryczne w Krakowie wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz intuicyjną obsługą. Dotyczy to również innych urządzeń z naszej oferty, która obejmuje m.in.: Klimatyzatory, kurtyny powietrzne, maty grzewcze, nagrzewnice powietrza, oczyszczacze i osuszacze powietrza czy też grzejniki elektryczne w Krakowie. Szeroki wybór sprawia, że bez trudu dobierzesz urządzenie bezpośrednio dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań.

Odwiedź nasz salon w Krakowie

W naszym salonie sprzedaży posiadamy szeroką ofertę. To zarówno rozbudowane systemy grzewcze, jak i mniejsze urządzenia takie jak klimatyzatory przenośnie. W Krakowie nasz oddział mieści się przy ulicy Zakopiańskiej 58. Czekamy na Ciebie. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i pomogą w dokonaniu optymalnego zakupu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Krakowie.

Zobacz najpopularniejsze kategorie w salonie w Krakowie

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

Jadąc od ronda Matecznego jedź prosto ulicą Zakopiańską. Natępnie skreć w lewo w ulice Marcika. Mijając Orlen skręć w prawo w pierwszą ulicę i jedź prosto około 100 m. Nasz salon sprzedaży znajduje się w żółtym budynku po lewej stronie od budynku Maxfliz.

Jadąc ulicą Zakopiańską od strony Zakopanego na pierwszych światłach za kinem "Cinema-City" skręć w prawo w ulice Marcika. Mijając Orlen skręć w prawo w pierwszą ulicę i jedź prosto około 100 m. Nasz salon sprzedaży znajduje się w żółtym budynku po lewej stronie od budynku Maxfliz. Na ścianie budynku widnieje kaseton z naszym logo i strzałką w kierunku wejścia do salonu.

Jadę komunikacją miejską

Jadąc tramwajem wysiądź na przystanku Solvay01, który znajduje się na przeciwko kina Cinema-City. Do przystanku dostaniesz się liniami 8, 22, 23, 50. Następnie przejdź na drugą stronę ulicy i za kinem Cinema-City skręć w prawo. Później skręć w lewo i od razu w prawo przed biurowcem. Dojdziesz do magazynu Maxfliz. Nasz salon sprzedaży znajduje się w żółtym budynku po lewej stronie od budynku Maxfliz, stojąc frontem do budynku Maxfliz. Na ścianie budynku widnieje kaseton z naszym logo i strzałką w kierunku wejścia do salonu.

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2689 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-01
firma ok. polecam
2024-02-20
Wszystko w porządku, szybka realizacja
pixel