Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon sprzedaży w Poznaniu

Poszukujesz sprawdzonego systemu grzewczego? Zapraszamy do oddziału firmy Emultimax w Poznaniu. Oferujemy w nim kompleksową ofertę elektrycznych systemów grzewczych wraz z fachowym doradztwem. Duży nacisk kładziemy na to, aby dostarczyć naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują. Najpierw zbadamy Twoje potrzeby, a następnie zaproponujemy rozwiązanie technologiczne szyte na miarę. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.

obrazek salonu

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Oferta naszej firmy dostosowana jest do realiów rynkowych. Obecnie elektryczne systemy grzewcze oraz in cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Wśród tego typu urządzeń znajdują się m.in.: osuszacze powietrza, oczyszczacze powietrza, grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, piece akumulacyjne, kominki elektryczne, kurtyny powietrzne czy też klimatyzatory. W Poznaniu posiadamy pełen asortyment, a nasi doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Wszystko po to, aby zapewnić wysoki komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa

Firmę Emultimax charakteryzuje fachowe doradztwo, które świadczą nasi eksperci. Rekomendujemy rozwiązania szyte na miarę. Z jednej strony mają zapewnić komfort cieplny użytkownikom, a z drugiej mają być bezpieczne i wydajne w użytkowaniu. To idealne połączenie. W przypadku alergików rekomendowane są m.in. oczyszczacze i osuszacze powietrza. W Poznaniu oferujemy również starannie dobrane grzejniki i piece, które mogą stanowić podstawowe źródło energii cieplne lub być źródłem wspomagającym. Wiele zależy od przeznaczenia danego modelu. Poszczególne grzejniki elektryczne w Poznaniu różnią się parametrami technicznymi, dlatego warto dokładnie się z nimi zapoznać.

Odwiedź nasz salon w Poznaniu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ekspertów Emultimax. Zawiera ona m.in.: kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne i kominki elektryczne. W Poznaniu nasz salon sprzedaży znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 38A. Zapraszamy do odwiedzenia go i do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz najpopularniejsze kategorie w salonie w Poznaniu

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

jadąc od strony centrum/dworca PKP - jechać ulicą Grunwaldzką aż do ronda Nowaka Jeziorańskiego, na rondzie zawrócić, na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, skręcić w prawo w ulicę wojskową na której możemy zaparkować

Jadąc ze wschodu/północy Poznania - jedziemy ulicą Przybyszewskiego lub Grunwaldzką, na rondzie wjeżdzamy w ulicę Grunwaldzką i na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną za rondem, skręcamy w ulicę wojskową przy której jest parking

Jadę tramwajem

przystanek Rondo Nowaka Jeziorańskiego, linie: 1, 6, 7, 13, 15, 145, 214, 224 - wysiąść na przystanku i przejść ulicą grunwaldzką w stronę Targów Poznańskich około 200 metrów, sklep będzie po prawej stronie na skrzyżowaniu z ulicą Wojskową przystanek Wojskowa, linie: 6,13,15 - wysiąść na przystanku i przejść na odpowiednią stronę ulicy, sklep znajduje się przy skrzyżowaniu na którym jest przystanek

Sklep znajduje się na rogu ulicy Grunwaldzkiej i Wojskowej, obok sklepu z aparatami słuchowymi - Audiofon

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Setki pozytywnych opinii Więcej opinii

“Świetna firma. Produkty przyszły nienaruszone i bardzo dobrze zapakowane. Bardzo dziękuję również Panu Arturowi W. który wykazał się pełnym profesjonalizmem, bo przez moje niedopatrzenie pisałem w sprawie zamówienia, które już przyszło (2 paczki). Pracownik na medal, super obsługa, mam nadzieję, że klimatyzator również się spiszę.”
“Obsługa na wysokim poziomie Polecam.”
“Bardzo polecam sklep! W czerwcu '23 kupowałem klimatyzator. Kontakt przez telefon świetny - panowie wszystko ładnie wytłumaczyli co i jak pomierzyć przy doborze uszczelki na okno. Jeszcze tego samego dnia podjechałem po klimatyzator Warmtec - obsługa sprawna, jest gdzie zaparkować, klimatyzatory wystawione więc można sobie zobaczyć maszynę na żywo, "pomacać" i sprawdzić jak chłodzi Wydanie towaru bez zbędnego oczekiwania i co ważne uczulają na kwestię odpowiedniego transportu urządzenia :) Sam klimatyzator chodzi bez zarzutu, nareszcie mogę się komfortowo wyspać :) Polecam bardzo!”
“Bardzo profesjonalna obsługa - widać, ze chłopaki znają się na rzeczy. Fajny lokal, parking tez. Można obejrzec sprzęt. Polecam”
pixel