Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon sprzedaży w Zamościu

Salon sprzedaży to miejsce w którym czekają na Ciebie specjaliści z wiedzą i doświadczeniem.
Pomogą Ci dobrać urządzenia do Twoich potrzeb i wyjaśnią zasady działania produktów.

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

Jadąc ulicą Dzieci Zamojszczyzny (obwodnicą) skręć w ulicę Sadową. Na rondzie jedź prosto w ulicę Peowiaków. Nasz salon sprzedaży znajduje się po lewej stronie, w żółtym budynku przed biedronką, pomiędzy stacją paliw a cmentarzem (stara siedziba PZM'u). Wejście do Salonu znajduje się na parterze od ulicy Peowiaków.

Jadąc ulicą Legionów lub Jana Pawła II (obwodnicą) dojedź do ronda Honorowych Dawców Krwi i skręć na nim w ulicę Wyszyńskiego. Jedź prosto przez skrzyżowanie i ronda. Nasz salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie, w żółtym budynku przed biedronką, pomiędzy stacją paliw a cmentarzem (stara siedziba PZM'u). Wejście do Salonu znajduje się na parterze od ulicy Peowiaków.

Jadę komunikacją miejską

Jadąc autobusem wysiądź na przystanku Peowiaków Cemantarz lub Peowiaków Statoil. Resztę drogi pokonaj pieszo (około 200 metrów). Do przystanku dostaniesz się liniami: 8, 11, 21, 31, 44, 56, 33. Dokładny rozkład możesz sprawdzić pod tym linkiem http://zamosc.kiedyprzyjedzie.pl/#/

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1507 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-03
Dzień dobry. Zarówno klimatyzator który tutaj kupiłem jak i wkładka do ramy okiennej aby ten klimatyzator podłączyć są już po jednym pełnym sezonie letnim i bardzo dobrze się spisały. Zakup w firmie bezproblemowy i z upustem cenowym. Dostarczenie bez uszkodzeń i szybko, zatem jestem zadowolony. Mariusz z Łodzi.
2023-04-03
Ok
pixel