Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon sprzedaży w Zamościu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Emultimax w Zamościu. W mieście tym posiadamy nasz oddział, gdzie fachowcy zapoznają się z Twoimi potrzebami oraz pomogą w wybraniu odpowiedniego elektrycznego systemu grzewczego. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie współpracy zachować pełen profesjonalizm i wspierać naszych klientów wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

obrazek salonu

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jako Emultimax dostarczamy na rynek nowoczesne i wydajne elektryczne systemy grzewcze, które spełniają niezbędne normy i standardy rynkowe. Tylko w ten sposób możemy zadbać o bezpieczne i efektywne użytkowanie urządzeń przez naszych klientów. Oferta skierowana jest zarówno do przedstawicieli biznesu, jak i klientów indywidualnych. Poszczególne urządzenia różnią się potencjałem ich zastosowania oraz parametrami technicznymi. W asortymencie naszego oddziału znajdziesz m.in.: grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, kominki elektryczne, maty grzewcze, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne, suszarki, nagrzewnice powietrza, osuszacze i oczyszczacze powietrza czy też klimatyzatory w Zamościu.

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa

Nasz oddział w Zamościu to miejsce, w którym możesz liczyć na wsparcie prawdziwych ekspertów. Na bazie wieloletniego doświadczenia i doskonałej znajomości rynku, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę urządzeń. Częstym wyborem do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych są kominki elektryczne. W Zamościu oferujemy również inne urządzenia z naszego asortymentu. To elektryczne systemy grzewcze, które charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi i wysoką wydajnością pracy. Nasz ekspert przybliży Ci specyfikę danego modelu oraz pomoże Ci w dopasowaniu urządzenia do Twoich realnych potrzeb.

Odwiedź nasz salon w Zamościu

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży Emultimax w Zamościu. Oddział znajduje się przy ulicy Peowiaków 9. Oferujemy w nim merytoryczne wsparcie oraz szeroki wybór nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz najpopularniejsze kategorie w salonie w Zamościu

Jak do nas trafić?

Jadę samochodem

Jadąc ulicą Dzieci Zamojszczyzny (obwodnicą) skręć w ulicę Sadową. Na rondzie jedź prosto w ulicę Peowiaków. Nasz salon sprzedaży znajduje się po lewej stronie, w żółtym budynku przed biedronką, pomiędzy stacją paliw a cmentarzem (stara siedziba PZM'u). Wejście do Salonu znajduje się na parterze od ulicy Peowiaków.

Jadąc ulicą Legionów lub Jana Pawła II (obwodnicą) dojedź do ronda Honorowych Dawców Krwi i skręć na nim w ulicę Wyszyńskiego. Jedź prosto przez skrzyżowanie i ronda. Nasz salon sprzedaży znajduje się po prawej stronie, w żółtym budynku przed biedronką, pomiędzy stacją paliw a cmentarzem (stara siedziba PZM'u). Wejście do Salonu znajduje się na parterze od ulicy Peowiaków.

Jadę komunikacją miejską

Jadąc autobusem wysiądź na przystanku Peowiaków Cemantarz lub Peowiaków Statoil. Resztę drogi pokonaj pieszo (około 200 metrów). Do przystanku dostaniesz się liniami: 8, 11, 21, 31, 44, 56, 33. Dokładny rozkład możesz sprawdzić pod tym linkiem http://zamosc.kiedyprzyjedzie.pl/#/

Co możemy ci zaoferować?

Odbierzesz zamówienia złożone internetowo

Bezpłatnie zaparkujesz na miejscu

Zrobisz zakupy na raty 0%

Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych

Zapłacisz gotówką lub kartą bankową

Większość asortymentu otrzymasz od ręki

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2679 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Ekstra! Pełnia zadowolenia:)
2024-02-09
Kontakt ze sprzedawcą super, bardzo szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem. Polecam!!
pixel